Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dziewczynka uwolniona

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania trzytygodniowej dziewczynki. Michalę Janovą 4 lipca uprowadziło w czeskiej miejscowości Trmince czworo obywateli Niemiec. Na szczęście Dziecko jest całe i zdrowe, a porywacze w rękach policji.


O sprawie Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL pisał w artykule "Policja szuka noworodka". Dziewczynkę szukali policjanci również w Polsce. W końcu Michalę Janową znaleziono w dzielnicy Neuwield w Koblencji w zachodnich Niemczech. Zatrzymano tam też czworo porywaczy: mężczyznę i trzy kobiety. Wszyscy to obywatele Niemiec.


Dziewczynka została odnaleziona w poniedziałek wieczorem. Policja brała pod uwagę trzy wersje zdarzenia: porwanie Michaly Janovej na "zamówienie", uprowadzenie przypadkowego dziecka i uprowadzenie dziewczynki przez kogoś z rodziny.


Trzytygodniowa dziewczynka została uprowadzona w biały dzień nieopodal przystanku autobusowego w miejscowości Trmice niedaleko czesko-niemieckiej granicy. Jeden z porywaczy zabrał dziecko wprost z wózka na oczach matki, która nie zdążyła zareagować, bo trzymała za rączkę drugie dziecko.


KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: