Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dzień ziemniaka

W Katolickiej Szkole Podstawowej im. Świętej Rodziny w Cieszynie uczniowie wraz z całymi rodzinami świętowali Dzień Pieczonego Ziemniaka. Ponieważ pogoda uniemożliwiła w czerwcu wspólną zabawę, we wrześniu przyszła pora na nadrobienie wszystkich zaległości.

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny zadbała o to, by atrakcji nie zabrakło. Program obfitował w całą gamę różnorodnych zabaw i konkursów dla dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli. Przygotowany bufet zachęcał domowymi ciastami, które specjalnie na tą okazję upiekli rodzice. Nie zabrakło również ogniska i smacznych pieczonych ziemniaków.

O dorosłych uczestników festunu organizatorzy również zadbali, przygotowując między innymi loterię, w której wygraną były wejściówki do parku wodnego jednego z hoteli, oraz tzw.  „korytko”, czyli olbrzymi zestaw mięs i wędlin dla sześciu osób.

Dzień Ziemniaka to wydarzenie, które wpisało się już na stałe w kalendarz szkolnych wydarzeń, kazdego roku przyciąga kolejnych rodziców, których dzieci rozpoczynają naukę w szkole.

(bsk)

zobacz fotoreprotaż>>>

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: