Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dzień Dziecka naturalnie… w Wiśle!

Już jutro dzień, na który czekają wszystkie dzieci. To wspaniała okazja, by spędzić go w Wiśle, gdzie odbędzie się fantastyczny Dzień Dziecka naturalnie!

Już jutro (01.06.) wyjątkowy dzień wszystkich dzieci. O godz. 10:30 w sali Wiślańskiego Centrum Kultury Reksio, Bolek i Lolek, Porwanie Baltazara Gąbki czyli Bajkowy poranek z czekoladą na gorąco.

Od godz. 12:00 na Placu B. Hoffa startują same ciekawe atrakcje. Występ młodzieży, pokazy iluzjonistyczne, pokaz oraz nauka tańca nowoczesnego, pokazy edukacyjne i animacje dla dzieci, interaktywna zabawa dla dzieci i wiele innych. - Dzień Dziecka to szczególny czas, który chcemy spędzić razem z Państwem podczas wspólnych zabaw różnego rodzaju. Tegoroczny Dzień Dziecka odbędzie się pod hasłem środowiska i jego ochrony. Będą warsztaty, stoiska i program artystyczny, który w przyjazny sposób zabawi dzieci, ale tez przekaże wiele interesujących informacji na temat otaczającego nas środowiska. – zachęcają organizatorzy i dodają - Pojawi się też tajemniczy krasnoludek, który zadba o dobre humory wszystkich obecnych. Poza programem artystycznym Pl.Hoffa wypełni się stoiskami z różnościami. Będą m.in. kolorowe warkoczyki, plastelinowe figurki, kolorowanki, fotobudka, zawody sportowe, malowanie twarzy, las w słoiku, balonowe zwierzaki, włoćzka na placu, kolorowe magnesy, szachy i specjalny gość czyli Nadleśnictwo Wisła z pasieką pszczelarską. Podczas wydarzenia będzie można wykazać się pomocą dla chorej mieszkanki Wisły Ewelinki Pilch, która walczy z ciężką chorobą. Na rynku powstanie punkt z ciastami i zbiórką pieniędzy!!!

Organizatorem wydarzenia jest Wiślańskie Centrum Kultury.

Program:

Sala Wiślańskiego Centrum Kultury

10:30 - 12:00 Bajkowy poranek z czekoladą na gorąco - Reksio, Bolek i Lolek, Porwanie Baltazara Gąbki.

Pl.B.Hoffa

12:00 występ młodziezy ze Społecznego Ogniska Muzycznego im. J.Drozda w Wiśle.

12:30 - niezwykłe pokazy iluzjonistyczne w wykonaniu Adriana Mitoraja "Poza wyobraźniąPokaz efektów iluzjonistycznych, w którym widzowie poznają inny świat, świat baśniowy, w którym rzeczy niemożliwe stają się rzeczywistością. To widowisko familijne, które zostało przygotowane zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Pojawi się wiele efektów magicznych wykonywanych przez największych iluzjonistów na świecie.

13:30 - pokaz oraz nauka tańca nowoczesnego.

14:00 - pokazy edukacyjne i animacje dla dzieci "Bądź EKO, uchyl pojemnika wieko"

15:00 - interaktywna zabawa dla dzieci "Środowisko ponad wszystko".

 

red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: ES

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: