Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dzieci znad Olzy

„Dzieci znad Olzy” - przedsięwzięcie powstało z myślą o najmłodszych mieszkańcach. Mogą w nim wziąć udział dzieci z Cieszyna i Czeskiego Cieszyna. To doskonała okazja, żeby miło, przyjemnie i ciekawie spędzić czas.

Od maja Stowarzyszenie Pomocy Wzajemnej „Być Razem" w Cieszynie we współpracy ze Śląską Diakonią z Czeskiego Cieszyna rozpoczyna realizację  trwającego rok projektu „Dzieci znad Olzy" / „Děti z okolí řeky Olše”.

- Projekt skierowany jest do dzieci z Cieszyna i Czeskiego Cieszyna, dla których obie organizacje przygotowały szereg spotkań i warsztatów. W czasie wakacji odbędą się trzy wycieczki - jedna po stronie polskiej i dwie po stronie czeskiej. Z kolei w okresie roku szkolnego - od września do marca - przeprowadzonych zostanie sześć warsztatów - taneczne, teatralne i fotograficzne w Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii „Kontakt" na ul. Ks. Janusza 3 oraz ceramiczne, plastyczne i ruchowe - w Śląskiej Diakonii na ul.Třanovského 10 – informuje Stowarzyszenie Pomocy Wzajemnej „Być Razem".

Jednak to nie wszystko. Na uczestników czeka również spotkanie wigilijkowe oraz piknik wiosenny w którym oprócz dzieci do udziału zapraszani są także rodzice. Będą wyjścia na lodowisko, sporo zabawy i dużo dobrego humoru. Nie zabraknie również konkursu, podczas którego dzieci będą miały okazję wykazać się swoimi talentami.

- Obecnie przyjmujemy zapisy dzieci, które chciałyby wziać udział w wycieczkach i warsztatach realizowanych w ramach projektu – informuje Stowarzyszenie - Szukamy również wolontariuszy.

Bliższe informacje oraz zapisy:
i.kraszewska@bycrazem.com
tel. 667090060
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: