Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dyrektor Szpitala będzie odwołana? Czeski film w Szpitalu

Anna Bednarska-Czerwińska, dyrektor Szpitala Śląskiego w Cieszynie, zostanie odwołana? Zarząd Powiatu Cieszyńskiego ma podjąć decyzję w tej sprawie. Kiedy? Nie wiadomo. To nie jedyny znak zapytania w sprawie Szpitala.

Dziś (1 lipca) w budynku starostwa odbyło się spotkanie Zarządu Powiatu Cieszyńskiego z ordynatorami i lekarzami kierującymi oddziałami Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

Jerzy Nogowczyk, starosta cieszyński, poinformował, że przedmiotem posiedzenia Zarządu będzie decyzja w sprawie ewentualnego odwołania Anny Bednarskiej-Czerwińskiej z funkcjni dyrektora Szpitala Śląskiego w Cieszynie. - Powodem są nieprawidłowości, które ujawniła kontrola przeprowadzona w Szpitalu na wniosek Zarządu, ale nie czas i nie miejscu tu mówić o tym więcej - mówił podczas spotkania z lekarzami Jerzy Malik, członek zarządu.

Pracownicy Szpitala protestują. Ordynatorzy i Lekarze Kierujący Oddziałami złożyli protest przeciwko ewentualnej decyzji o odwołaniu dyrektor Czerwińskiej. Wedle nich "ewentualne odwołanie nastąpi ze szkodą dla dalszego funkcjonowania ZZOZ w Cieszynie, mieszkańców Powiatu oraz potencjalnych pacjentów oraz zachwieje ugruntowanaą pozycją Szpitala".

Wkrótce wrócimy do tego tematu.

Przeczytaj list lekarzy do Zarządu Powiatu Cieszyńskiego

(łg)

źródło: ox.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: