Dwie ekipy z kompletem

Już tylko piłkarze Beskidu Skoczów oraz Wisły mogą pochwalić się kompletem zwycięstw po dwóch pierwszych kolejkach Okręgówki (gr. Skoczów). Jak potoczyły się pozostałe spotkania?
  • Skoczowianie z przytupem przystąpili do nowego sezonu. Na inaugurację wysoko pokonali Cukrownik Chybie (6:1), a w ten weekend rozprawili się z Pruchną. Podopieczni Marcina Michalika nie mieli litości dla rywali, notując aż… 12 trafień. Beskid może pochwalić się kompletem punktów po dwóch kolejkach, ale nie jest jedyną drużyną w stawce z dwoma zwycięstwami - drugą pozostaje Wisła.
  • Pierwszy mecz przed własną publicznością ma za sobą Goleszów, ale podopieczni Grzegorza Wisełki nie będą go mile wspominać, a z pewnością będą chcieli zapomnieć o drugiej części spotkania. Gospodarze prowadzili różnicą dwóch trafień do przerwy, ale po zmianie stron Spójnia zdołała odwrócić losy. Zebrzydowice w końcowych minutach zapewnili sobie wygraną, a hat-trickiem popisał się Robert Janulek.