Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dwa wypadki śmiertelne na DK81

Sobota (06.06.2020) była tragicznym dniem na drogach powiatu cieszyńskiego. Na DK 81 w Wiślicy doszło do dwóch wypadków z udziałem motocyklisty. Niestety, w obu zdarzeniach były ofiary śmiertelne.

Oba zdarzenia wyglądały podobnie i niestety, w obu przypadkach kierowcy motocykli ponieśli śmierć. Do pierwszego zdarzenia doszło ok. godziny 13:40 - kierujący motocyklem mężczyzna wywrócił motocykl, a następnie uderzył w samochód. Pomimo resuscytacji 47-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej zmarł. Utrudnienia w miejscu zdarzenia trwały ponad trzy godziny – relacjonuje asp. Krzysztof Pawlik, Oficer Prasowy cieszyńskiej komendy. Niestety, w związku z utrudnieniami powstał gigantyczny korek, w którym doszło do niemalże identycznego zdarzenia, z tak samo tragicznym finałem.

- Niestety, po godzinie 17 miał miejsce kolejny wypadek. Na tym samym odcinku drogi doszło do identycznie wyglądającego zdarzenia. Kierujący motocyklem uderzył w tył Jeepa. 44-latek, który prowadził motocykl, zmarł mimo resuscytacji. Pasażerka, którą przewoził, w ciężkim stanie została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala – tłumaczy Pawlik, dodając, że policjanci pod nadzorem prokuratora oraz z udziałem technika kryminalistyki prowadzili działania na miejscu zdarzenia. Utrudnienia drogowe z tym związane trwały do późnych godzin nocnych.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-06-07 15:12:44
kierowca_bombowca: Szybciej, a efekty będą jeszcze lepsze. Wczoraj rekord nowych zarażeń Covidem a wysyp hanysów w górach. Nikt się niczym nie przejmuje , a później kupa płaczu.
2020-06-07 15:55:03
: jak to możliwe, tam jest przecież ograniczenie prędkości do 70, a motocykliści zawsze przestrzegają ograniczeń!?....
2020-06-07 15:57:25
pogromca ciemnoty: Bandyci drogowi sami się wybiją.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: