Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dużo pracy z dodatkami. Konieczna przerwa w obsłudze.

Komunikat o przerwie  w bezpośredniej obsłudze klienta przez pracowników Referatu Ochrony Środowiska i Rolnictwa pojawił się na stronie Urzędu Gminy w Strumieniu. Urzędnicy tłumaczą to „kumulacją zadań”. Utrudnień należy spodziewać się od 28 listopada aż do odwołania.

 

Kumulacja o której informuje urząd,  to wynik zadań jakie pojawiły się  m.in. w zakresie przyznawania dodatków węglowych oraz dodatków dla gospodarstw domowych, wynikających ze zmiany obowiązujących przepisów prawa i konieczności ponownej analizy wniosków o wyżej wymienione dodatki

- informujemy, że dla zapewnienia sprawnej pracy Referatu Ochrony Środowiska i Rolnictwa od dnia 28 listopada br. do odwołania, wprowadzona zostaje w godzinach od 12:00 do 13:30 przerwa w bezpośredniej obsłudze klienta przez pracowników Referatu - informuje UG Strumień.

Red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-11-30 08:51:34
"tom": ... a w Cieszynie praca wreeee! chociaż ustawa o dodatku węglowym weszła w życie w sierpniu br, to Cieszyński Magistrat na listopadowej Sesji RM (24 XI) przyjął uchwałę, o zmianie Statutu MOPS w brzmieniu "...zadania Gminy wynikające z ustaw przewidujących wsparcie dla gospodarstw domowych w związku z sytuacją na rynku paliw i energii.", która wejdzie w życie po 14 dniach od jej ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym, jak dobrze pójdzie w połowie grudnia Tej ekipy nikt nie PObije i tak dobrze że tym czasie Gosposia publicznie nie protestuje a zastępca nie płacze nad dziećmi z Syrii.
2022-11-30 12:02:28
oxjas1: To powiedzialem ja, prawdziwy polski katolik tomus.
2022-11-30 12:53:44
"tom": .. oczywiście jasperQ, fakty są takie, że do dnia dzisiejszego gmina Cieszyn nie wyznaczyła składu opału i nie podpisała umowy o dystrybucji preferencyjnego węgla w jakimkolwiek składzie. MOPS, któremu przypisano weryfikację wniosków o dofinansowanie i rozpatrzenie wniosków o węgiel preferencyjny ma taki przerób papieru, że od sierpnia ledwo przekroczył rozpatrzenie jednego podania dziennie. To wszystko wina Kościoła Katolickiego i PiS'u oczywiście jasperQ ;-)
2022-12-01 09:46:27
Artur_z_bažin: PiS do dwóch miliardów na goebbelsowską propagandę partyjną w kurwizji bezczelnie dorzuca 700 milionów i nazywa to "rodzajem waloryzacji" - no krzywy chooj by strzelił tych skoorwysynów zwaloryzowanych
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: