Dublet Kostorza!

Kacper Kostorz okazał się bohaterem Den Bosch na zamknięcie 33. kolejki holenderskiej Eerste Divisie. Wychowanek cieszyńskiego Piasta zdobył dwie bramki w starciu z rezerwami Ajaksu Amsterdam.

Kacper Kostorz ustrzelił dublet już w pierwszym starciu z Jong Ajax, kiedy Den Bosch gościł rezerwy w grudniu (3:3), a w poniedziałkowy wieczór powtórzył ten wyczyn, ale tym razem podopieczni Tomasza Kaczmarka zainkasowali komplet punktów, wygrywając 2:0. Wychowanek cieszyńskiego Piasta otworzył wynik w 40. minucie, a w drugiej połowie wykorzystał zawahanie defensywy gospodarzy, ustalając końcowy rezultat po godzinie gry.

Piłkarze Den Bosch pozostają na przedostatnim, 17. miejscu w tabeli Eerste Divisie. Kostorz ma na koncie już czternaście bramek w obecnych rozgrywkach, a w dodatku zanotował jeszcze pięć asyst. W klasyfikacji strzelców plasuje się na 5. pozycji.