Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Drugie miejsce Kajetanowicza i Barana po pierwszym dniu zmagań w Rajdzie LOTOS

Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran po bardzo zaciętej rywalizacji zajęli drugie miejsce w klasyfikacji 1. dnia Rajdu LOTOS.

Oczy wszystkich fanów sportów motorowych skierowane były dziś na rywalizację w Rajdzie LOTOS Baltic Cup. Pierwszego dnia inauguracyjnej rundy RSMP ubiegłoroczni zwycięzcy tego rajdu - Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran - pokazali dobre tempo od samego rana, wygrywając dwa odcinki specjalne, a na pozostałych próbach zajmowali drugie miejsca, notując minimalne straty. Pierwszy dzień zmagań załoga LOTOS Dynamic Rally Team zakończyła na pierwszej pozycji w grupie N i na drugiej w klasyfikacji generalnej, tracąc do liderów rajdu jedynie 2,2 sekundy. 

- Na rozpoczęcie sezonu wszyscy czekaliśmy z niecierpliwością i nareszcie nadszedł ten moment. Siedzimy w rajdówce. Choć to rajd zimowy, jest naprawdę gorąco. Jesteśmy zadowoleni z przebiegu pierwszego dnia Rajdu Lotos. Samochód spisuje się bardzo dobrze. W porównaniu z pierwszą pętlą popołudniu warunki zmieniły się. Było zdecydowanie przyczepniej, ale na trasie pojawiło się dużo szutru i jest sporo, delikatnie mówiąc, nierówności - powiedział Kajetan Kajetanowicz po 1. dniu Rajdu LOTOS. - Rywalizacja o ułamki sekund z Michałem Sołowowem i Maćkiem Baranem przypomina nam zmagania z ubiegłego sezonu. My jechaliśmy jak zawsze swoje i jestem zadowolony. Dzisiejszy dzień nie należał do łatwych, a jutro czekają nas jeszcze trudniejsze odcinki. Jak zwykle max attack - dodaje Kajto

Jutro zawodnicy pokonają kolejne sześć odcinków specjalnych
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: