Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Drogówka rusza do akcji

W najbliższych dniach należy spodziewać się wzmożonych kontroli drogowych. Rusza Rad Safety DAY.

W dniach 16-22 września 2020 r., w czasie trwania Europejskiego Tygodnia Mobilności, we wszystkich europejskich krajach prowadzona będzie akcja pod nazwą ROAD SAFETY DAYS (Dni bezpieczeństwa ruchu drogowego). Działania te koordynowane są przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego ROADPOL oraz popierane m.in. przez Komisję Europejską i Europejską Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (ETSC).

Założenie akcji jest proste, policja oraz inne podmioty z obszaru bezpieczeństwa drogowego będą dążyć do osiągnięcia założenia zgodnego z wytycznymi WIZJA ZERO - zero ofiar śmiertelnyn w wypadkach drogowych.

red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-09-16 19:40:05
św. Patryk: najwyższa pora by także kryminalni ruszyli do dzieła, kierunek plebanie i biskupie pałace: "W sobotę w reportażu "Jak kardynał i biskupi tuszowali pedofilię księdza Jana Wodniaka" Onet ujawnił, że kard. Dziwisz o 2012 r. dowiedział się od ks. Isakowicza-Zaleskiego o przestępstwach popełnianych przez ks. Wodniaka i nic z tą wiedzą nie zrobił. Gdy dziennikarz Onetu Szymon Piegza wielokrotnie prosił hierarchę o spotkanie, by wyjaśnić te fakty, w końcu usłyszał od kardynała, że jest "prowokatorem" i że przekaże tę sprawę swoim prawnikom. We wtorkowym komunikacie po raz kolejny kard. Dziwisz oświadczył, że nie pamięta spotkania z ks. Isakowiczem oraz, że nie posiada żadnych dowodów na odbycie takiego spotkania W środę w odpowiedzi ks. Isakowicz-Zaleski opublikował cały list, który w 2012 r. przekazał swojemu przełożonemu. Jeśli okaże się, że kardynał nic z tą wiedzą nie zrobił, jego zaniechania są ogromne. W liście tym jest też sprawa Janusza Szymika opisana przez Onet. Jeśli po 2012 r. ks. Wodniak wykorzystał kogoś seksualnie, to są to ofiary, które na sumieniu ma właśnie kard. Dziwisz"
2020-09-16 21:55:49
politykier: Szymon Piegza nie jest prokuratorem, miał z uzasadnionym podejrzeniem udać się bezpośrednio do prokuratury, od wyjaśniania takich spraw są organy ścigania. Jak widać, o sprawie nie powiadomiło więcej osób, przynajmniej tak wynika z Twojej wypowiedzi krzy-sio+
2020-09-17 07:57:21
św. Patryk: od wyjaśniania kto gdzie i kiedy był esbeckim kapusiem są katalogi IPN, tam twój tatuś TW "Olcha" ma swoje teczki a ty swój esbecki rodowód
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: