Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Drogomyśl: ścieżka zdrowia otwarta

Ponad 121,7 tys. zł kosztowało wykonanie ścieżki wiedzy i zdrowia w Drogomyślu. Strumieński magistrat pozyskał środki na ten cel z programu współpracy polsko-czeskiej z miastem Petřvald.

Pisaliśmy: Strumień razem z Petřvaldem. Powstanie specjalny szlak turystyczny

Ścieżkla rozpoczyna się między siedzibą Warsztatu Terapii Zajęciowej i boiskiem KS "Błyskawica", a kończy nad stawem Podymacz. - Turyści odwiedzający to miejsce będą mogli nie tylko odpocząć, ale także zaczerpnąć wiedzy o atrakcjach i obiektach historycznych w okolicy a także o atrakcjach turystycznych Miasta Petřvald- Partnera projektu. Pomogą w tym umieszczone na trasie traktu tabliczki w formie QR kodów - informuje Urząd Miejski w Strumieniu.

W uroczystym otwarciu wzięli udział, między innymi, burmistrz Anna Grygierek, przewodniczący Czesław Greń, starosta miasta Petřvald (partnera projektu) Jiří Lukša, a także Sebastian Słonina (kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Drogomyślu), Zbigniew Podyma (sołtys Drogomyśla), czy Joanna Kajstura (Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej "Olza).

KR/UM Strumień

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-08-02 14:46:52
wiśliczok: no to teraz tylko czekać aż oddział dywersyjny płaskich wysadzi tę ścieżkę zdrowia w powietrze, dla naszego wspólnego dobra
2021-08-02 21:10:59
krzysztof  mm: A tak wygląda ścieżka zdrowia PiS-owskiech elit: "Andrzej Konieczny, były dyrektor generalny Lasów Państwowych, został odwołany ze stanowiska po tym, jak Onet ujawnił, że leśnik kupił od zarządzanej przez siebie instytucji dom z 95-proc. bonifikatą. Po czterech miesiącach Konieczny wrócił do pracy w lasach. Został mianowany dyrektorem regionalnym w Poznaniu."
2021-08-03 00:05:15
marat: W regionie obserwujemy już działalność pewnego przebieranego oddziału szukającego sensacji... krzy-sio+sran-dus+fortepatrycjuszu+pozostałe osoby w różnych wcieleniach+włącznie z tymi kradzionymi i udawanymi.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: