Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Drapanka wygrała

Drapanka autorstwa Leszka Młynarczyka z Pawłowic zwyciężyła w konkursie Popisz się pisanką, który nasza redakcja organizowała wspólnie z Miejskim Centrum Kultury w Skoczowie.

Wczoraj – 26.03.2013r.  Do godz. 17.00 czekaliśmy na głosy internautów, które wyłoniły najpiękniejszą pisankę. W tym roku niekwestionowanym zwycięzcą okazał się Leszek Młynarczyk z Pawłowic, który do konkursu zgłosił fioletową drapankę, na której własnoręcznie wydrapał niepowtarzalny wzór.

Pan Leszek wspólnie z MCK w Skoczowie i Portalem Śląska Cieszyńskiego OX.PL składa wszystkim przechodniom i przejeżdżającym obok skoczowskiego Integratora wielkanocne życzenia na specjalnie przygotowanym bannerze.  Jego wielkanocne jajo daleko w tyle pozostawiło pozostałe pisanki. Zdobyło średnią 4.68 ocen z 272 głosów w konkursie "Popisz się pisanką".ZOBACZ WYNIKI GŁOSOWANIA

Jak sam mówi zamiłowanie do zdobienia wielkanocnych jajek trwa już 10 lat. – Zdobieniem jaj wielkanocnych zajmuję się już 10 lat, zaczynam od listopada i maluję do Wielkiej Nocy – mówi autor.


KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: