Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Drako szuka domowników

Drako ma 11 lat, to Labrador czarnej maści. Jest psem spokojnym i lubiącym od czasu do czasu zabawę. Nie sprawia problemów i nie robi hałasu. Ten grzeczny czworonóg w wieku niespełna roku miał zabieg łyżeczkowania stawów biodrowych z uwagi na początki dysplazji.

W kolejnych latach rozwijał się i funkcjonował prawidłowo. W ostatnim roku zaczął mieć problemy z wchodzeniem na schody ze względu na ból tylnych łap i problem z ich zginaniem. Przeszedł kurację hialuronem na wzmocnienie, ale z racji zaawansowanej dysplazji nie dało to większych zmian. Drako przestał wchodzić do domu, z tego też powodu trafił do hotelu, w którym przebywa od 4 miesięcy.

Dzięki rehabilitacji (elektrostymulacji) oraz suplementacji, w tej chwili pies jest w dobrej kondycji, nawet trochę biega, chce się bawić, niestety na schody nie może jeszcze wchodzić. Opiekunowie próbowali ćwiczeń z behawiorystą, żeby pomijając sam ból, zmniejszyć strach przed schodami, ale nie dało to niestety żadnych rezultatów. Jego obecna opiekunka mówi: "Jestem jedyną właścicielką Drako, który jest ze mną od 6 tyg. życia, niestety sama uległam na początku marca wypadkowi i mam problem z poruszaniem się. Z uwagi na to, że Drako nie zacznie już wchodzić na schody do domu, jestem zmuszona poszukać mu innego lokum, w którym będzie mógł w spokoju funkcjonować". Czy ktoś z Państwa wie, jak pomóc Drako?

Kontakt w sprawie adopcji - Martyna 788 - 918 - 921

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: