Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dolański Gróm 2022 - wiemy kto zagra!

Poznaliśmy gwiazdy przyszłorocznego Dolańskiego Gromu, który organizowany jest przez MK PZKO Karwina Frysztat.

Tradycyjny festiwal Dolański Gróm (organizowany przez MK PZKO Karwina Frysztat) będzie w przyszłym roku już dwunastą edycją tej imprezy. Tym razem wraca do swego tradycyjnego czerwcowego terminu i odbędzie się ponownie na sprawdzonym miejscu w Karwinie w Parku im. B. Němcowej (Przystań) w sobotę, 18. 6. 2022.

Na scenie pojawią się Kambo (PL), Stach Bukowski (PL) oraz główne gwiazdy IRA (PL) i HABERA & TEAM.

STACH BUKOWSKI
Stach Bukowski to młody zespół z Olsztyna zakochany w muzyce retro, wychowany na piosenkach Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej i Anny Jantar. Gra rocka, ale inspiruje się również muzyką klasyczną, rapem i polskim big beatem. Tworzą z rockandrollowym polotem i mają ucho do chwytliwych melodii. Szturmem wzięli wszystkie konkursy i przeglądy talentów, w których uczestniczyli. Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie! Aga brawurowo zasuwa na basie, a Robert odpowiada za precyzyjne gitarowe riffy. W takim składzie są nie do pokonania. Na scenie dają prawdziwego ognia a ich koncerty nasycone są beztroską energią i dobrą zabawą. Zagrali już wiele koncertów klubowych, teraz przyszedł czas na duże hale i sold outy.

IRA to polski zespół rockowy, pochodzący z Radomia. Powstał w 1987 roku, a zadebiutował w roku 1988, na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pierwsza płyta zespołu – „IRA” – ukazała się w 1989 roku. Wydana w roku 1991 płyta „Mój dom”, a następnie „1993” i koncertowa „Live” odniosły niebywały sukces, zapewniając grupie awans do grona czołówki polskich zespołów rockowych. Pochodzące z tych albumów przeboje, takie jak: „Nadzieja”, „Mój dom”, „Bierz mnie”, „Wiara”, czy „California” do dziś rozgrzewają publiczność podczas koncertów zespołu.  Więcej informacji na https://www.musicart.pl/artysci/ira/bio/

 

HABERA & TEAM

 

Przedsprzedaż biletów od 8. 12. 2021 na portalu  www.ticketportal.cz

W pierwszej fali można nabyć bilety za cenę promocyjną 390,- koron (ilość limitowana 1 000 sztuk).

Więcej na :    www.grom.cz i https://www.facebook.com/FestiwalDolanskiGrom/

 Kontakt do organizatorów: +420 607 168 030  -  Leszek Koch

red.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: