Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Doda zaśpiewa na żywo w niedzielę

Nazywają ją największą gwiazdą polskiej sceny, sama bez ogródek mówi o sobie : „Jestem królową”. Doda wystąpi w Ustroniu w najbliższą niedzielę. Chcesz przeżyć niezwykłe show? Z tą artystką emocjonujących atrakcji z pewnością nie zabraknie.


Już w tą niedzielę będzie można pobawić się na koncercie Dody w ustrońskim amfiteatrze. Gwiazda po raz pierwszy zaśpiewa w naszym regionie, a wszystko za sprawą cyklu koncertów, które odbywają się w te wakacje w amfiteatrze w Ustroniu pod hasłem "Magiczne Lato".


Dorota Rabczewska „Doda” znana również jako Doda Elektroda to polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, autorka tekstów. W latach 2000-2007 członkini zespołu Virgin. W 2007 roku został wydany jej debiutancki album solowy Diamond Bitch, który uzyskał status platynowej płyty. Wielokrotnie wystąpiła w sesjach zdjęciowych dla magazynów CKM, Playboy i Nowy Wamp. Wokalistka wielokrotnie wyróżniana i nominowana w konkursach i plebiscytach muzyki popularnej. W cyklu reportaży telewizji CNN poświęconym Polsce, wokalistka znalazła się na liście dziesięciu najbardziej znanych Polaków. Doda znana jest również jako najlepiej zarabiająca gwiazda polskiej sceny muzycznej.


Już w niedzielę będzie można zobaczyć Dodę na żywo w ustrońskim amfiteatrze. – Wszystkich obecnych na koncercie Dody 14 sierpnia czeka miła niespodzianka. Jako, że artystka wystąpi w naszym mieście po raz pierwszy postanowiła przygotować dla swoich fanów przeszło 100 upominków – mówi Krzysztof Molek, organizator serii koncertów gwiazd w Ustroniu.  Sposób wyłonienia zwycięzców pozostaje póki co w tajemnicy. Wiadomo, że wśród nagród znajdują się ogromne plakaty z autografem oraz osobiste zdjęcia z artystką.


Tym bardziej warto wybrać się na ten niezwykły koncert, który rozpocznie się w niedzielę 14 sierpnia o godz. 20.00. Bilety  w przedsprzedaży w cenie 50 zł. Dodatkowo, ci którzy zdecydowali się na koncert zespołu Dżem mogą kupić wejściówkę na zabawę z Dodą za 40zł. Ponadto przygotowano atrakcyjne rabaty dla grup zorganizowanych powyżej 10 osób.


Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.laurus.info.pl. Portal OX.PL objął serię koncertów gwiazd w ustrońskim amfiteatrze patronatem prasowym.

KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: