Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

"Dobre Innowacje" - zgłoś pomysł i uzyskaj 50.000 zł na pomoc niepełnosprawnym

Zamek Cieszyn ogłosił nabór do programu „Dobre Innowacje”. Nabór trwa do 18 kwietnia 2021 roku. Osoby, które zdecydują się przedstawić projekt, który ułatwi życie seniorom, lub osobom niepełnosprawnym, może uzyskać dofinansowanie.

„Dobre Innowacje” to projekt dla osób, które chcą w jakiś sposób ułatwić życie tym, którym funkcjonuje się nieco trudniej. Wnioski, w których przedstawione zostaną pomysły, mogą składać osoby indywidualne, grupy nieformalne, organizacje i instytucje. Jeżeli projekt zostanie zaakceptowany, można uzyskać różne formy wsparcia: od pomocy merytorycznej, organizacyjnej i technicznej, aż po finansową – grant na realizację projektu może wynosić od 10.000 zł d 50.000 zł.

Jakie pomysły mogą liczyć na wsparcie? - Szukamy pomysłów, które ułatwią osobom z niepełnosprawnościami albo seniorom o ograniczonej mobilności lub percepcji codzienne, samodzielne funkcjonowanie. Jeśli masz taki pomysł, ale potrzebujesz wsparcia, żeby wcielić go w życie, ten projekt jest dla ciebie! – zachęca Zamek Cieszyn.

Aby zgłosić swój pomysł w projekcie „Dobre Innowacje” należy wypełnić wniosek (dostępny tutaj) oraz skompletować dołączone do wniosku załączniki. Pomysły przechodzą weryfikację, a następnie te, które zostaną uznane za najlepsze, awansują do drugiego etapu, w którym autorzy proszeni są o doprecyzowanie szczegółów. Każdy Innowator może zgłosić maksymalnie 2 pomysły.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: