Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dobiegniesz do Laponii? Pomóż Piotrowi

Na początku grudnia zwykle myślami jesteśmy bliżej Laponii, gdzie jak głosi tradycja mieszka Święty Mikołaj. A może by tak rzucić wszystko i pobiec właśnie tam? Niecodzienna sztafeta policjantów i chętnych biegnie do Laponii i z powrotem, a ty możesz do niej dołączyć – wspierając tym samym aspiranta sztabowego Piotra Glenca z ustrońskiego komisariatu, który uległ wypadkowi i walczy o swoje zdrowie.

Nasz kolega, dzielnicowy z komisariatu w Ustroniu, aspirant sztabowy Piotr Glenc, zawsze uśmiechnięty, opanowany, o przyjaznym usposobieniu, człowiek gotowy nieść pomoc mieszkańcom Beskidów teraz sam potrzebuje pomocy. Piotr kocha sport i podróże, a jedną z jego największych pasji są góry. Jest zdobywcą ponad połowy szczytów Korony Europy. 17 maja br. wybrał się w Tatry, które ukochał – w ten sam dzień uległ wypadkowi. Spadł w przepaść, doznając urazu kręgosłupa. Chcemy pomóc Piotrowi w uzbieraniu pieniędzy na rehabilitację. Włączcie się i tym samym zróbcie coś dla siebie. Akcja polega na tym, by w dniach od 9 do 23 grudnia pokonać dystans 4800 metrów (bieg, nordic walking, bieżnia, chód) w czasie jednego treningu – informują organizatorzy biegu.

Każde 4800 m wlicza się do sumy dystansu do Laponii i z powrotem. Uczestnicy biegu, po wpłacie 30 zł startowego, które zostanie przekazane na rehabilitację policjanta otrzyma numer startowy, a po ukończeniu biegu medal i dyplom.
- Przed rozpoczęciem biegu otrzymasz, pocztą elektroniczną, imienny numer startowy do samodzielnego wydruku. Możesz, lecz nie musisz, z nim pobiec. Po biegu na pewno będzie świetną pamiątką! Zdjęcie lub print screen aktywności wyślij na adres wirtualnybiegdlapiotrka@gmail.com W mailu podaj swój numer startowy. Podejmij wyzwanie i pomóż koledze w potrzebie. – Świąteczny bieg do Laponii – Wirtualny Bieg Charytatywny dla Policjanta asp. szt. Piotra Glenca – dodają organizatorzy.

W biegu mogą wziąć udział wszyscy chętni, jednak szczególnie namawia się mundurowych.
W biegu mogą wziąć udział wszyscy ludzie dobrej woli, a szczególnie liczymy na mundurowych – policjantów, strażaków, strażników miejskich, żołnierzy. Każdy może wpłacić min. 30 zł i ruszyć w stronę celu – mając do przebiegnięcia 4800 metrów (biegiem w terenie, na bieżni domowej, chodem lub nordic walking), dołączamy do sztafety mającej za cel osiągnąć 4800 kilometrów, czyli wyścig do Laponii i z powrotem – kwitują.

KOD

regulamin biegu

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-12-04 19:46:50
RomB: Nie można otworzyć regulaminu :-(
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: