Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Do źródeł Wisły i o wiślańską kryke

Marcin Kubica z Bielska-Białej został zwycięzcą 2. Biegu do Źródeł Wisły, który odbył się w minionym tygodniu (14 lipca) w Wiśle. Drugie miejsce zajął Daniel Pieczonka z Cieszyna, a trzecie Jarosław Małysz z Hażlacha. W gronie kobiet najlepsza okazała się Alina Wyleżałek z Gliwic. Natomiast w poszczególnych kategoriach wiekowych najlepsi okazali się: Malwina Zielińska z Katowic, Anna Wyleżałek z Gliwic, Ewa Hordziejewicz-Katarasińska z Bytomia, Ewa Macura z Żorów, Marcin Kubica z Bielska-Białej, Daniel Pieczonka z Cieszyna, Mariusz Bartkowiak z Opola oraz Stanisław Filuś z Mysłowic.

Z kolei w 6. Biegu o Wiślańską Krykę triumfował Adam Jamiński z Tychów, który wyprzedził Bartosza Misiaka z Czeskiego Cieszyna, Jacka Seweryna z Mysłowic i Dominika Gawlasa z Cieszyna. Wśród pań trasę o długości około 13 kilometrów z wiślańskiego Rynku na Trzy Kopce Wiślańskie i z powrotem, najszybciej pokonała Klaudia Radziwończyk z Kęt. W grupach wiekowych pierwsze lokaty zajęli: Angelika Noga z Kóz, Justyna Adamus-Kowalska z Imielina, Klaudia Radziwończyk z Kęt, Anna Sokołowska z Mesznej, Kacper Uchacz z Brzezin, Adam Jamiński z Tychów, Bartosz Misiak z Czeskiego Cieszyna, Jacek Serweryn z Mysłowic i Mirosław Górny z Bielska-Białej.

Obok biegaczy trasę Wiślańskiej Kryki pokonywano również w marszu Nordic Walking. Tu najlepsi okazali się Beata Śliwka z Dzięgielowa oraz Marek Makowski z Tychów.
Wyniki znajdują się TUTAJ>>>

(red/wisla.pl)

 

źródło: ox.pl
dodał: cr

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: