Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Do szpitala-po wiedzę

Szpital Śląski w Cieszynie kontynuuje cykl wykładów „PRO SALUTE” mających na celu promować zdrowy styl życia i dotyczyć zagadnień tematyki zdrowotnej.


Pierwsza część wykładów „PRO SALUTE” cieszyła się sporym zainteresowaniem , dlatego też Szpital Śląski w Cieszynie postanowił kontynuować cykl bezpłatnych szkoleń. W maju i czerwcu na chętnych czekają kolejne wykłady. Wykłady odbywają się w sali konferencyjnej w Pawilonie Diagnostyczno-Zabiegowym (wejście od parkingu przy ul. Chrobrego). Wstęp na wszystkie wykłady jest bezpłatny.

13 maja o godz. 15.30 rozpocznie się wykładdr n.med. Andrzeja Mytnika – Gdy moje serce traci moc – co dalej?, godzinę później inż. Anna Gałuszka – opowie o Diecie w chorobach układu krążenia.

Kolejne wykłady 17 maja. O godz. 14.30 mgr Katarzyna Bednarska  opowie o Depresji w chorobach układu krążenia, a godzinę później rozpocznie się wykład inż. Anny Gałuszki – Czy naprawdę muszę jeść ryby, jeśli ich nie lubię? Ryby w dietetyce i technologii produkcji.

Następne wykłady odbędą się już czerwcu 8 czerwca o 15.30  lek.med. Bronisława Szlauer opowie o Zagrożenicha związanych z podróżą a o godz.16.30 – inż. Anna Gałuszka dowiemy się jak Dieta może zwalczyć letnie pasożyty i ich toksyny. Natomiast 21 czerwca wykłady zostaną poświęcone chorobom skóry związanych z nadmiernym opalaniem i w stanach uczuleniowych.
Szpital Śląski w Cieszynie zaprasza do udziału w wykładach.


KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: