Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Do granicy znów kolejka

Dziś (11.05.2020) kierowcy ciężarówek chcący przekroczyć granicę na przejściu w Boguszowicach musieli znowu uzbroić się w cierpliwość. Kolejka na s52 sięgała kilkunastu kilometrów. Policja zablokowała ruch ciężarówek od strony Pawłowic, na szczęście po kilku godzinach sytuacja nieco się uspokoiła.

Po weekendzie znów pojawiła się kolejka na S52. Wszystko za sprawą dużej ilości ciężarówek, które chciały dostać się do Czech przez przejście graniczne w Boguszowicach. Do akcji wkroczyła policja, która zadbała, aby samochody ciężarowe nie zablokowały całkowicie drogi i zarządzała kolejką. Zablokowany został również ruch tirów na DW938, ciężarówki nie mogły dojechać od strony Pawłowic.

Aktualnie (stan na 12:30) sytuacja została opanowana – wszystko wróciło do normy – podsumował asp. Krzysztof Pawlik, Oficer Prasowy cieszyńskiej KPP.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-05-11 17:14:40
wyśmienity cwaniaczek: każdy "TIRRMEN" powinien mierzyć temperaturę na granicy !!!!!! 37 stopni mandat , 38 kula w łeb i do piachu ... to są największe wirusowe bomby.....dupczom na boku kogo popadnie w każdym kraju w którym mają "pauze" ........nie dość ,że hifowcy to jeszcze korony yebane.... A ZAPOMNIAŁEM NAPISAĆ ,ŻE DROGOWE SZERYFY LEWEGO PASA !!!!!!!!!
2020-05-11 19:33:57
koszor: Przecież to nie tiry blokują, bo one przelatują przez granicę bez zatrzymania. Korki są bo Czesi kontrolują każdego busa i osobówkę. I nic nie wróciło do normy, tylko busy stoją godzinami. Artykuł nierzetelny.
2020-05-11 21:16:20
camel1: To co się dzieje na granicy to kpina z ludzi. Dzisiaj stałem w jedną stronę 3 godziny a powrót 2 z groszem. Ludzie do pracy to chyba muszą 3 godziny wcześniej wyjechać. W co oni się bawią, makabra
2020-05-12 05:25:16
tomek70: To co się dzieje jest celowym działaniem służb. Takie kolejki są tylko dlatego, że dokumenty są sprawdzane po obu stronach przez 1-2 osoby. Dodatkowo Czesi wprowadzili aplikację, która wymaga każdorazowo skanowania dowodu telefonem. Wystarczy trochę deszczu i zaparowany aparat, by ta czynność trwała wieki. Z kolei polscy pogranicznicy i służby sanitarne dowodzą, że trafiają tam teraz prawie zawsze skończeni idioci (i idiotki) przyczyniający się do rozszerzenia pandemii. Zawsze biorą dokumenty w te same nie odkażane rękawiczki, a wczoraj panienki na pieszym przejściu nawet bez rękawiczek. Setki osób, setki dokumentów. Gość z termometrem również często przy pomiarze dotyka ciała. Tym samym nie oskarżanym termometrem który powinien być bezdotykowy. Po cholerę nam cały ten reżim sanitarny, skoro mamy taką durną mundurówkę.
2020-05-12 06:06:59
krzysztof.nm: zapomnieli niektórzy starsi, nie mają pojęcia młodzi co mogą znaczyć granice - niech się przypatrzą, bo nas taki stan czeka permanentny jeśli tylko kaczyńskiemu uda się doprowadzić do w y p i e r p o l u - a wywalenie Polski z Schengen będzie bez wątpienia jednym z pierwszych kroków na tej drodze
2020-05-12 14:01:17
Bugs: Ciebie krzysztof.nm już kiedyś chyba ktoś w y p i e r d o l i ł tak z 5 piętra i upadłeś na głowę. Szczęście w nieszczęściu przeżyłeś ale obrażenia głowy są nieodwracalne.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: