Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dla przyjezdnych i swoich

W tym roku z zimowych ferii jako pierwsi cieszyli się uczniowie z województwa śląskiego, łódzkiego, lubelskiego, podkarpackiego i pomorskiego. Niestety słodka laba szybko minęła i przyszedł czas na naukę.

Jedni skończyli wypoczynek inni go właśnie zaczynają. Dla uczniów z z kujawsko -pomorskiego, lubuskiego, malopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego przerwa w nauce trwa nadal (do 13 lutego). Na ferie oczekują również mieszkańcy dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego (14-27 luty) i właśnie dla nich, podobnie jak każdego roku Wiślańskie Centrum Kultury przygotowało ciekawą ofertę warsztatową na okres ferii zimowych, aby w ten sposób umilić pobyt w tej wyjątkowej i malowniczej miejscowości.

Wachlarz zajęć, które będą miały miejsce w Domu Kultury przy WCK jest na tyle różnorodny, aby każdy znalazł coś dla siebie. - Nasza oferta skierowana jest zarówno do dzieci jak i młodzieży przebywających w Wiśle na wypoczynku jak i mieszkańców "Perły Beskidów". Zajęcia będą obejmować warsztaty plastyczno -artystyczne, między innymi szydełkowanie, rzeźbę, malowanie deseczek, bibułkarstwo oraz taneczne – zachęcają organizatorzy.

14 i 21 lutego o godz. 11.00 „wystartują” zajęcia plastyczne, 16 i 23 lutego o godz. 10.00 przyjdzie pora na zajęcia z tańca nowoczesnego "break dance". Na miłośników rękodzieła czeka propozycja przygotowana na 18 i 25 lutego (godz. 11.00). Będzie heklowani (na szydełku) i bibułkarstwo.

bsk

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: