Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dla Najlepszej Mamy na świecie

Dzień Matki nadchodzi wielkimi krokami, najwyższa więc pora pomyśleć o prezencie dla tej wyjątkowej, kochającej osoby.

Jakie życzenia wybrać, jaki prezent dać mamie z okazji jej święta? - Ważne, żeby przestrzegać dwóch głównych zasad – podkreśla Mariola Kubiczny z Ustronia, która upominek ma jak sama przyznaje zawsze bardzo przemyślany i nie zdarzają jej się nieprzewidziane wpadki  -  Po pierwsze nie radzę kupować swojej mamie sprzętów gospodarstwa domowego, bo to ma być prezent tylko dla niej, a nie dla całej rodziny. Po drugie ważne, żeby nawet jeśli mieszkamy setki kilometrów od nasze mamy, nie zapomnieć o tym dniu. Zawsze można wysłać kartkę, czy zadzwonić. Pamięć jest najpiękniejszym prezentem.

Pomysł na prezent?

We wszystkich sklepach spożywczych mamy do wyboru mnóstwo słodyczy. - Pomysł na prezent dobry, bo mało kto ich nie lubi - przyznaje pani Irena z osiedlowego sklepiku na jednym z cieszyńskich osiedli.

Również drogerie kuszą pięknymi zestawami kosmetyków. - Propozycji ciekawych pomysłów na prezenty dla mamy jest naprawdę wiele. Sklepy oferują obecnie niezliczoną ilość unikatowych, oryginalnych i bardzo przydatnych rzeczy, które mogą stanowić ciekawy pomysł na upominek – mówi Dominika Kałuża z Cieszyna, uczennica gimnazjum– jednak nie mam łatwego zadania, wszędzie pełno kolorowych, pięknych kartek, obrazków, serduszek... nie wiadomo, co wybrać. Od nadmiaru aż kręci się w głowie.

Sklepy z upominkami z każdym dniem zapełniają się klientami. - Największym zainteresowaniem wśród szukających prezentu na Dzień Matki cieszą się „statuetki” dla „Najlepszej Mamy na świecie” i pluszowe poduszki w kształcie serca – mówi sprzedawca ze sklepu „Upominki i Zabawki” w Cieszynie, przy ulicy Głębokiej.

Tegoroczną ciekawostką są również kolorowe fartuszki z dedykacją oraz medale „Najlepsza Mama pod słońcem”. - Ja kupiłem kubek z napisem „Dla spoko Mamy”, praktyczny, ładny, na pewno się ucieszy – z zadowoleniem przyznaje nastolatek, który nad wyborem prezentu nie zastanawiał się zbyt długo – Moja mama cieszy się ze wszystkiego... Taka już jest.
 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: