Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dla graczy od 14-100 lat

Środowiskowy Ośrodek Kultury w Ogrodzonej zaprasza mieszkańców gminy Dębowiec na IV Towarzyski Turniej Bilardowy. Jeśli masz od 14-100 lat i jesteś mieszkańcem gminy Dębowiec nie możesz nie skorzystać z tej propozycji.

Turniej towarzyski gwarantuje wszystkim uczestnikom spotkania dobrą zabawę oraz aktywne spędzenie wolnego czasu. Ten kto nie orientuje się jeszcze w zasadach tej gry z pewnością szybko nadrobi zaległości.  - Rozgrywki odbędą się na poziomie amatorskim, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych już dzisiaj do korzystania ze stołu i możliwości nauki gry. Każdy zainteresowany otrzyma pomoc przy zrozumieniu jasnych i przejrzystych zasad gry w bilard - odmiana 8 bil – zachęcają organizatorzy Turnieju Bilardowego, który rozegrany zostanie w dniach 15 - 16.07.2011 r.

Kwalifikacje IV Towarzyskiego Turnieju Bilardowego odbędą się 15 lipca w godzinach od 17.00 – 21.00, następnie przeprowadzone zostaną rozgrywki pucharowe i finał. To już 16 lipca w godzinach od 14.00 – 18.00.

Środowiskowy Ośrodek Kultury zachęca do nauki i treningów, swoje umiejętności można rozwijać w poniedziałki, wtorki, środy, piątki od godziny 17.00 – 21. 00 oraz w soboty 14.00 – 18.00.

Warto już dzisiaj zarezerwować swój czas tak, by znalazło się w nim miejsce na „bilardowe” zmagania. Zapisy dla uczestników IV Towarzyskiego Turnieju Bilardowego potrwają do 13 lipca. Jest o co walczyć - nagrody gwarantowane dla pierwszych 10 miejsc to kije bilardowe z pokrowcami, gadżety bilardowe, filmy DVD o bilardzie i książki.

BsK
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: