Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dębowiec: koncert patriotyczny

Weekend majowy co roku obfitował w naszym regionie w różnego rodzaju wydarzenia. Nie brakowało imprez plenerowych, koncertów, wystaw, propozycji sportowych, a przede wszystkim tych patriotycznych. W tym roku będzie inaczej. Wiele miejscowości stawia jednak na wydarzenia online. Tak też będzie w Dębowcu.

W niedzielę 3 maja Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Dębowcu zaprasza na koncert patriotyczny online. Wystąpi Zespół Lunatyp w składzie: Dagmara Dorda – wokal, Jakub Waluś – akordeon oraz Michał Kasztura – gitara. 

W tym roku ze względu na obostrzenia związane z koronawirusem nie możemy się spotkać i wspólnie świętować, kolejnej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Zapraszamy jednak wszystkich mieszkańców Gminy Dębowiec i nie tylko do wzięcia udziału w koncercie patriotycznym online – zaprasza Marta Szymik-Telesz Dyrektor GOKSiT w Dębowcu.

Z repertuarem patriotycznym występowaliśmy już wielokrotnie podczas najróżniejszych uroczystości, ale po raz pierwszy mamy okazję zrobić to online. Mieliśmy się spotkać na żywo, jednak obecna sytuacja mocno pokrzyżowała nam plany. Jest to dla nas i dla naszych słuchaczy nowe doświadczenie, które miejmy nadzieję, że zaowocuje pozytywnymi odczuciami. Cieszymy się, że możemy brać udział w tego typu projektach i mamy nadzieję, że już wkrótce zobaczymy się również na żywo - przyznaje Michał Kasztura.

Emisja koncertu dostępna będzie za pośrednictwem profilu facebookowego pod adresem https://pl-pl.facebook.com/gminnyosrodekkulturysportuiturystyki/ 

 

 

mat.pras./red.

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-05-02 15:38:38
i67: BRAWO BRAWO BRAWO -DZIĘKUJĘ I SERDECZNIE POZDRAWIAM.
2020-05-02 19:51:37
krzysztof.nn: co jak co, ale w tym roku świętować konstytucję RP, to jak śmiać się i tańczyć na pogrzebie bliskich
2020-05-02 20:43:47
politykier: krzysiu+, Twoja Konstytucja, RFN, weszła w życie dopiero 24 maja 1949, zatem świętować możesz aż do 25 maja;) Flaga UE z kirem wywieszona?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: