Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dał plamę i… zwiał

W czwartkowy wieczór, 14 lipca 2022 roku do dyspozytora Straży Miejskiej w Cieszynie wpłynęło zgłoszenie telefoniczne, które dotyczyło rozlanego oleju na ul. Głębokiej.

Strażnicy pojechali na meijsce, - w dolnej części ulicy Głębokiej - strażnicy miejscy stwierdzili rozlaną substancję oleistą na jezdni i częściowo na chodniku. - Plama miała 2 metry szerokości 20 metrów długości. Na miejsce wezwano Straż Pożarną w celu neutralizacji plamy. Po konsultacji ze strażakami ustalono, że był to olej spożywczy – informują cieszyńscy Strażnicy.

 Teren ul. Głębokiej jest monitorowany, łatwo więc było sprawdzić, kto… dał plamę i plamę zostawił… - Operator monitoringu sprawdził zapis z kamery obejmującej zasięgiem ul. Głęboką. Ustalono, że podczas rozładunku towaru z samochodu dostawczego wypadła skrzynka i uderzając o nawierzchnię doszło do rozlania się płynu. Kierowca odjechał z miejsca. Materiał został zabezpieczony, a kierowca wezwany do Komendy Straży Miejskiej celem złożenia wyjaśnień. Za to wykroczenie został ukarany mandatem karnym – relacjonują funkcjonariusze SM.

 Strażnicy apelują o rozwagę i przypominają, że teren miasta jest monitorowany: - Bardzo prosimy wszystkich kierowców poruszających się ulicami ścisłego centrum o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego oraz o zachowanie szczególnej ostrożności przy rozładunku towarów dostarczanych. Jednocześnie przypominamy, że teren miasta jest stale monitorowany. Kilka miesięcy wcześniej miało miejsce zdarzenie, kiedy kierowca wjechał w latarnię powodując jej uszkodzenie, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Dzięki monitoringowi również udało się ustalić sprawcę tego zdarzenia.

 

 

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: