Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Czyż i Jojko wystartują w Pucharze FIS

Kadrę B czeka podróż do Japonii, gdzie przedstawi się podczas Letniego Grand Prix. Natomiast podopieczni Wojciecha Topora - kadra C - będą rywalizować w Rasnovie, gdzie odbędą się zawody w ramach FIS Cup. Do Rumunii wybiorą się m.in. zawodnicy Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego - Bartosz Czyż oraz Arkadiusz Jojko.

Do Rumunii, z kadrą C, uda się także Bartosz Czyż. Dla zawodnika Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego będzie to pierwszy występ tego lata poza granicami naszego kraju. 20-latek wystąpił w Szczyrku (FIS Cup), gdzie w jednym z konkursów uplasował się na 28. miejscu, inkasując trzy punkty. Niestety, podczas zawodów Letniego Pucharu Kontynentalnego w Wiśle, w ani jednym przypadku, nie powiodło mu się awansować do czołowej "30". W Rumunii drugim z przedstawicieli naszego regionu będzie Arkadiusz Jojko.

Kto jeszcze, oprócz wyżej wspomnianych skoczków, wystąpi na normalnej skoczni (HS-97) w Rasnovie? W składzie, na najbliższe zawody FIS Cup, znaleźli się także Mateusz Gruszka, Adam Niżnik, Jan Habdas, i Wiktor Pękala.

Skoczkowie będą rywalizować w weekend i w obu przypadkach czekają nas zmagania indywidualne. Początek sobotniego konkursu o godz. 15:00, a niedzielnego o 13.

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: