Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Czy ktoś to pamięta? Wydarzyło się w cieszyńskim...

Przy porządkach w naszej redakcji odkurzyliśmy nieco nasze archiwum! Ach, cóż tam się znalazło! Jesteśmy ciekawi czy pamiętacie te czasy. A może ktoś rozpozna się na zdjęciach?

Lato się kończy, więc pierwszy nasz odcinek przepełniliśmy letnimi emocjami, które rok rocznie obecne były w kalendarzu lokalnych imprez. Na początek przedstawiamy Wam wybory Miss Wakacji z 2004 roku z Ustronia. Czy ktoś pamięta jeszcze to wydarzenie? Może te Panie, które spróbowały swoich sił na deskach ustrońskiego amfiteatru odezwą się do nas? Przeżyjmy to jeszcze raz, zwłaszcza, że banner reklamowy OX.PL znajduje się w centrum wydarzeń, tuż obok nie istiejącego już Brackiego!

Jak to było?

W Ustroniu 8 sierpnia 2004 o godzinie 16 rozpoczęły się finały Miss Wakacji 2004.W konkursie wystąpiły dziewczyny z Czech,Szwecji, USA, Ghany, Węgier i Polski, a gwiazdami koncertu finałowego był ogólnie znany Tadeusz Drozda z Gabi Gold, Kabaret DERKACZ, EMMI - Duet wokalny, Janusz Radek - wokalista, New Angels, a całość prowadziła znana aktorka Aldona Orman z Arkadiuszem Derą....


ZOBACZ CAŁY FOTOREPORTAŻ!

 

 

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: