Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Czy ktoś to pamięta? Wydarzyło się na Śląsku Cieszyńskim

Przy porządkach w naszej redakcji odkurzyliśmy nieco nasze archiwum! Ach, cóż tam się znalazło! Jesteśmy ciekawi czy pamiętacie te czasy. A może ktoś rozpozna się na zdjęciach?

Jak świętowano niegdyś Mikołajki? Przenieśmy sie do roku 2006. na skoczowski Rynek...

Jak to było?

W środę 6 grudnia na skoczowskim rynku pojawił się Mikołaj ze swoją świtą. Odbył się spektakl pt. \'\'Chcemy całej magii tych świąt\'\' w reżyserii Marzeny Burligi...Zdjęcia: A.K.

ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-12-03 18:21:41
Boska Adela: Holenderski dziennikarz Ekke Overbeek, który mieszka w Polsce od kilku lat bada związek Jana Pawła II z ukrywaniem przez Kościół katolicki pedofilii. Według zdobytej przez niego wiedzy Karol Wojtyła był zaangażowany w tuszowanie wykorzystywania nieletnich na długo, zanim trafił do Watykanu. Ekke Overbeek spędził ostatnie dwa lata na przeszukiwaniu archiwów w Polsce. Dokumenty, które znalazł w archiwum, doprowadziły go czasów, gdy Karol Wojtyła był arcybiskupem archidiecezji krakowskiej. Znalazł kilka przypadków, w których "wybitna postać Kościoła katolickiego wiedziała o księżach, którzy wykorzystywali dzieci". Duchowni wraz z Karolem Wojtyłą pomagali im uniknąć kary i przenosili tych księży do innych parafii.
2022-12-03 18:23:44
Boska Adela: Dziennikarz przestudiował dokumenty tajnych służb, które są dostępne publicznie. Śledził w nich zapiski dotyczące przyszłego papieża z okresu jego życia i pracy w Polsce. - Dokumenty, które zostały zebrane bezpośrednio na temat Wojtyły, prawie wszystkie zostały zniszczone, ale bardzo często wspomina się o nim w innych zachowanych dokumentach - zaznacza. Po złożeniu w całość informacji z wszystkich tych dokumentów okazuje się, że "są to fragmenty układanki, które składają się na obraz tego, jak radził sobie z wykorzystywaniem dzieci przez księży". Szczegółowo o swoich ustaleniach Ekke Overbeek napisał w książce, która ukaże się w przyszłym roku w języku polskim.
2022-12-03 18:36:24
Ar--Ai: czy ktoś pamięta masło po 3 zł?... chleb po 2,50 zł?... cukier po 1,60 zł?... mleko po 1,70 zł?...węgiel po 800 zł?... to całkiem niedawno było, a prawdziwa PiS-inflacja wynosi dla Kowalskiego już dobrze ponad 100% ====> tvn24.pl/biznes/z-kraju/koszyk-podstawowych-produktow-drozeje-o-100-procent-mleko-ser-fasola-kasza-smietana-komentarze-ekspertow-6280440
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: