Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Czy dzięki policjantom wyrośnie kolejny Lewandowski?

Aktualna sytuacja na pograniczu polsko-białoruskim i stan wyjątkowy wymaga wsparcia dla służb z Podlasia. Kierowani są tam także policjanci z naszego powiatu. - Praca mundurowych cieszyńskiego garnizonu w tym rejonie Polski, nie wiąże się tylko z wykonywaniem obowiązków służbowych, ale również z kontaktami z lokalną społecznością – informuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, oddelegowani do wsparcia mundurowych z Podlasia, poznali 9-letniego chłopca o imieniu Daniel.

- Młodzieniec pewnego dnia podjechał do policjantów na rowerze i nawiązał rozmowę. Jego otwartość, bezpośredniość i potrzeba kontaktu sprawiła, że nie było to jednorazowe spotkanie. Przyjeżdżając w kolejne odwiedziny, chłopiec przywoził policjantom ciepłe napoje. Przy okazji tych spotkań stróże prawa dowiedzieli się, że Daniel marzy o zostaniu w przyszłości piłkarzem, a jego autorytetem jest Robert Lewandowski. Chłopiec zwierzył się policjantom, że już trenuje, ale niestety jego piłka nie nadaje się do gry, bo jest bardzo zniszczona – opisuje rzecznik.

Policjanci długo się nie zastanawiali i chcąc zrobić niespodziankę chłopcu, kupili mu nową, wymarzoną piłkę. - Zaskoczony i szczęśliwy Daniel podziękował za prezent i zrobił sobie z policjantami pamiątkowe zdjęcie – dodaje Pawlik.
Red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: