Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cztery osoby poszkodowane

Cztery osoby zostały poszkodowane wczoraj (1.04.2014) w wypadku w Pruchnej. Zderzył się tam samochód osobowy z ciężarowym. Do wypadku doszło także na przejściu granicznym w Boguszowicach.

Do zdarzenia, jak informuje Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego, doszło o godz. 16.30. W wyniku zdarzenia 4 osoby zostały poszkodowane, przewieziono je do Szpitala Śląskiego w Cieszynie. Dla samochodów ciężarowych ruch został całkowicie zablokowany (brak możliwości zorganizowania objazdu). Dla pojazdów osobowych wyznaczono objazd. O godz. 17:14 przywrócono ruch w miejscu zdarzenia.

Również wczoraj,  około godziny 15 strażacy z JRG Cieszyn zostali wezwani do wypadku na przejściu granicznym w Boguszowicach.  - Po dojeździe na miejsce  okazało się, że wypadkowi uległy samochód osobowy i TIR. Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego. Kierujący samochodem osobowym z otarciami i raną dłoni został przetransportowany do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego. – informuje JRG Cieszyn

(red.)

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG,CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: