Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Czterech pod wpływem

Czterech kierowców, którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu zatrzymali wczoraj (26.09) policjanci w powiecie.

Cieszyńscy policjanci przeprowadzili wczoraj (26.09) 24-godzinne działania "Alkohol i Narkotyki". - Podczas akcji policjanci skoncentrowali się na przeprowadzeniu maksymalnej ilości badań kierowców i udaremnianiu dalszej podróży tym, którzy kierują pojazdami pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Działania miały na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków drogowych, spowodowanych przez kierujących "na podwójnym gazie", bądź pod wpływem narkotyków. W akcji wykorzystane zostały różnego rodzaju urządzenia i testery, służące do wykrywania alkoholu i narkotyków w organizmie – informuje podkomisarz Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej KPP.

W działaniach w powiecie cieszyńskim wzięło udział 18 policjantów drogówki, którzy skontrolowali blisko 1200 kierowców. - Mundurowi zatrzymali czterech kierujących, którzy prowadzili swoje pojazdy pod wpływem alkoholu. Żaden z kontrolowanych kierowców nie znajdował się pod wpływem narkotyków – podaje rzecznik prasowy cieszyńskiej Policji.

red.

źródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-09-27 12:37:08
Przepierón: Na zachodzie takie akcje przeprowadzane są codziennie bo to praca policyjnej drogówki a tu wydarzenie miesiąca bo szandery opuściły swoje legowiska i trzeba ich za ofiarność pochwalić.
2016-09-27 12:48:58
asq2001: Panowi policjanci - proszę o takie akcje codziennie, bo to Wasz zasrany obowiązek jest.<br />I nie tylko na tych głównych trasach ...
2016-09-27 12:54:00
greg75: Przepierón - ciekawe gdzie takie akcje są przeprowadzane codziennie, troszkę po europie jeździłem i nigdy na taką \&quot;akcje\&quot; nie trafiłem.
2016-09-27 21:10:36
alakyr: A ja sobie takich akcji nie życzę, co to jest, każdy kierowca za kółkiem to przestępca? Jak popełnię wykroczenie, czy nie daj Boże spowoduję wypadek, ok, sprawdzajcie co chcecie, wyciągajcie konsekwencje, ale zatrzymywanie tylko dlatego żeby podetknąć pod nos jakieś urządzenie uważam za naruszenie mojej wolności osobistej i szykanowanie.
2016-09-27 21:28:51
macio1234: 1200 skontrolowanych 4 wpadło gratulacje
2016-09-28 12:10:27
yamah: To nie koncert życzeń alakyr. Niech zatrzymują i badają jak najczęściej. Niema innej możliwości wyłapania tych drogowych przestępców.<br />Widać alakyr, że cię w życiu jeszcze nic nie spotkało, skoro coś takiego nazywasz szykanowaniem i naruszaniem wolności osobistej. Jak się na drodze spotkasz z pijakiem to szybko zmienisz zdanie
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: