Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Czeszka szalała na Rynku

Wakacyjne Kadry to nie tylko filmy, festiwalowi towarzyszy również muzyka i to nie byle jaka. Wczoraj wieczoram na cieszyńskim Rynku odbył się koncert wschodzącej gwiazdy muzyki awangardowej Vladivojny La Chia.

 

Vladivojna La Chia - mieszka w Ostravie, w Republice Czeskiej, ma 23 lata, śpiewa, tańczy, uprawia malarstwo i grafikę, buduje przestrzenne obiekty, pisze teksty i komponuje muzykę, reżyseruje i produkuje filmy i videoklipy, szyje i projektuje sceniczne kreacje, jest awangardową artystką, która spełnia się niemal w każdej dziedzinie sztuki, posiada bardzo mocny i tajemniczy rodowód; młoda gniewna, nieprzewidywalna, natchniona, wielkie niekwestionowane objawienie alternatywnej, niszowej, undergroundowej czeskiej sceny rockowej XXI wieku! Czarny koń Universal Music Czechy. Eteryczna, zmysłowa, tajemnicza, urzekająca, nieprzeciętnie kobieca, fascynująca i piękna oraz totalnie kontrowersyjna! Kobieta Nowej Europy!
 
Mieszkam w Czechach ale nie jestem Czeszką. Jestem Nową Undergroundową Imperatorką. Mój temperament, siła i energia to wypadkowa włosko-rosyjskiej krwi, która płynie w moich żyłach. Mój ojciec jest Rosjaninem z St.Petersburga a matka pochodzi z mafijnej, włoskiej rodziny… - mówi o sobie Vladivojna La Chia.
 
Kolejny koncert na Cieszyńskim Rynku już dzisiaj - wystąpi grupa H2O.

Zobacz też:

Wakacyjne Kadry - wtorek (fotoreportaż)

źródło: ox.pl
dodał: MD

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: