Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Czesław zaśpiewa w Brennej i Strumieniu

Czesław Mozil, znany bardziej jako Czesław Śpiewa wystąpi znów w powiecie cieszyńskim. 7 stycznia będzie go można zobaczyć w Brennej, 8 stycznia zagra w Strumieniu w ramach projektu „Czesław Śpiewa – Solo Act”.

Mówią o nim niepokorny twórca alternatywnego popu. Sam o sobie mówi niewiele - Jestem tylko grajkiem i cieszę się z tego, że ludzie chcą słuchać tego co tworzę – mówił Czesław Mozil, twórca projektu Czesław Śpiewa, w wywiadzie dla OX.PL (Zobacz wywiad – Publiczność jest spowiedzią . ) Na swoim koncie ma podwójną platynową płytę i tysiące koncertów.

Czesław Śpiewa wystąpi już niebawem w Brennej i Strumieniu. 7 stycznia zagra w Piwnicy Artystycznej – początek koncertu o godz. 19.00, jednak ze względu na duże zainteresowanie występem, organizatorzy zdecydowali, że chętni będą wpuszczani do środka do godz. 18.30. Ilość miejsc jest ograniczona.

Komu nie uda się zobaczyć koncertu w Brennej, dzień później może udać się do Strumienia. Tam Czesław Śpiewa z projektem Solo Act wystąpi w Auli Gimnazjum im. Powstańców Śląskich. Już można kupić bilety w przedsprzedaży kosztują 10 zł, w dniu występu 15 zł. Początek koncertu 8 stycznia o godz. 19.00.

 W 2008 roku ukazał się pierwszy album Czesław Śpiewa  „Debiut”. Czesław skomponował muzykę i zaśpiewał teksty napisane przez internautów i Michała Zabłockiego. Przebojem albumu stała się „Maszynka do świerkania”, 4 mln odtworzeń na YouTube. „Debiut” pokrył się dwukrotnie platyną, a Czesław został nagrodzony trzema Fryderykami.

Zobacz „Maszynka do świerkania”:
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: