Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Część Bielskiej zamknięta. Uwaga na objazdy!

Jedna z głównych ulic Cieszyna - ul. Bielska zostanie w części wyłączona z ruchu. Od 23 do 28 kwietnia br. cześć ulicy Bielskiej będzie zamknięta, bowiem na tym odcinku będzie trwał remont.

W związku z trwającą przebudową drogi powiatowej nr 2619 S - ul. Bielskiej w Cieszynie na odcinku od skrzyżowania z ul. Cienciały do skrzyżowania z ul. Stawową Powiat Cieszyński informuje, że z przyczyn technologicznych oraz bezpieczeństwa ruchu drogowego na czas wykonywania robót bitumicznych (wraz z robotami przygotowawczymi) w dniach od 23-28 kwietnia br. ruch pojazdów na odcinku ul. Bielskiej od skrzyżowania z ul. Kolejową (rondo) do skrzyżowania z ul. Korfantego będzie wstrzymany. Planowany czas wyłączenia ul. Bielskiej z ruchu może ulec zmianie w zależności od rzeczywistych warunków prowadzenia robót.

- Na czas zamknięcia wyznaczono objazd ulicami: Kolejową i Korfantego. Dodatkowo dla ruchu o charakterze lokalnym wyznaczono trasy dojazdu do ul. Cienciały i Zaleskiego - od ul. Dworkowej (poprzez ul. Spadową) oraz od ul. Paderewskiego (poprzez ul. Przechodnią) - informuje Magdalena Suchanek - Kowalska, Zastępca Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg Publicznych w Cieszynie i dodaje: - Za zaistniałe utrudnienia w ruchu PRZEPRASZAMY, licząc na wyrozumiałość użytkowników drogi!


Mapa objazdu

Zobacz również:

Cieszyn: utrudnienia i objazdy

UWAGA! Wtorek bez Bielskiej

(red.)

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: