Czech Na gościnnych występach

Na gościnne występy przyjechał obywatel Czech do Cieszyna. Okradł mieszkańców Cieszyna na ponad 4000 zł. W trakcie zatrzymania mundurowi znaleźli przy ni również narkotyki.

W miniony piątek  (23.03.2018) 36-letni obywatel Czech ukradł rower wart ponad 3600 zł. Na następny dzień skradł donice z drzewkami i kwiatami warte blisko 600 zł. - Dzięki czujności jednej z mieszkanek Cieszyna, która zauważyła podejrzanego mężczyznę i powiadomiła o tym cieszyńską komendę, złodziej został zatrzymany. Zdążył odjechać z miejsca gdzie widziała go zgłaszająca, ale mundurowi szybko go odnaleźli i zatrzymali w trakcie ucieczki. Podróżował ze swoją 38-letnią partnerką, obywatelką Czech. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli przy zatrzymanych narkotyki oraz, jak się okazało, skradziony na terenie Czech rower .  Para miała przy sobie amfetaminę i marihuanę - informuje mł. asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Jak się okazało narkotyki kupili w Czechach i przywieźli do Polski. Dodatkowo śledczy ustalili, że mężczyzna włamał się w lutym tego roku do jednego z mieszkań na terenie Cieszyna i  usiłował je okraść. Za popełnione przestępstwa złodziejowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Z kolei kobieta za przemyt i posiadanie narkotyków może trafić za kratki nawet na 5 lat. Oboje przyznali się do popełnionych przestępstw.

(red/mat. pras.)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-03-30 14:11:09
mako: Dawid i Goliat :-)
2018-03-30 18:49:42
Moj Panie: No to trzeba im wystrzylać po dupskach.
2018-03-31 07:44:48
Dziedzina Kowale: Śmieszne to zdjęcie
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją