Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Czech Jan Krska zwycięzcą Sylwestrowego Biegu Narciarskiego

Czech Jan Krska (SK Nové Město nad Metují) został zwycięzcą narciarskiego Biegu Sylwestrowego, który odbył się w czwartek 30 grudnia na trasach C.O.S. Istebna-Kubalonka.
W kategorii Open zawodnicy mieli do pokonania 3 pętle o długości 2,7 km.
Z naszych zawodników najlepiej spisał się Arkadiusz Małyjurek (NKS Trójwieś Beskidzka), który zajął szóste miejsce.

W pozostałych kategoriach wiekowych zwyciężyli: Sylwia Jaśkowiec (UMKS Marklowice), Ivana Prokešová (SK Nové Město nad Metují), Martina Sikorová (Ski Mosty), Katarzyna Kawulok (UKS Gimnazjum Istebna), Sławomir Jałowiczor (NKS Trójwieś Beskidzka), Sebastian Gazurek i Mateusz Ligocki (obaj UKS Gimnazjum Istebna).

Wyniki:

Kategoria Open (rocznik 1986 i starsi) - dystans 8,1 km (3 x 2700 m) techniką klasyczną
1. Jan Krska (SK Nové Město nad Metují) - 23.39,5
2. Viktor Novotný (Fenix Ski Team Jeseník) - 23.52,6
3. Mariusz Hluchnik (UMKS Marklowice) - 24.14,8
4. David Rossenberger (Fenix Ski Team Jeseník) - 24.23,6
5. Petr Chromek (Fenix Ski Team Jeseník) - 24.27,9
6. Arkadiusz Małyjurek (NKS Trójwieś Beskidzka) - 24.52,3
7. Grzegorz Bril (MUKS Podkarpacie Jedlicze) - 25.11,1
8. Stanisław Żyrek (KS Wisła Ustronianka) - 26.22,1
9. Jiří Formanek (SK Nové Město nad Metují) - 26.35,5
10. Robert Pawlica (MKS Istebna) - 26.41,3

Juniorzy Młodsi (rocznik 1987-88) - dystans 8,1 km (3 x 2700 m) techniką klasyczną
1. Sławomir Jałowiczor (NKS Trójwieś Beskidzka) - 24.38,8
2. Jan Badura (Fenix Ski Team Jeseník) - 23.52,6
3. Piotr Tkacz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) - 25.03,4
4. Bartosz Fundanicz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) - 25.27,2
5. Jakub Tejchman (Fenix Ski Team Jeseník) - 25.31,8
6. Artur Smuda (UMKS Marklowice) - 25.39,4
7. Daniel Sas (MKS Halicz Jedlicze) - 25.49,1
8. Krzysztof Hluchnik (UMKS Marklowice) - 26.24,6
9. Adrian Biernat (NKS Trójwieś Beskidzka) - 26.24,8
10. Marek Kreczmer (LKS Klimczok Bystra) - 26.58,0
11. Martin Fidler (SK Nové Město nad Metují) - 28.00,0
12. Petr Olišar (SK Nové Město nad Metují) - 28.44,9
13. Michał Drosia (UKS Rawa Sieldce) - 31.01,0

Juniorki (rocznik 1985-86) - dystans 5,4 km (2 x 2700 m) techniką klasyczną
1. Sylwia Jaśkowiec (LKS Wiśniowa) - 17.25,5
2. Eva Skalniková (SK Nové Město nad Metují) - 17.41,3
3. Monika Napora (LKS Witów Mszana Dolna) - 19.10,1
4. Weronika Kubalok (NKS Trójwieś Beskidzka) - 19.51,9
5. Karolina Krężelok (NKS Trójwieś Beskidzka) - 20.59,0

Juniorki młodsze (rocznik 1987-88) - dystans 5,4 km (2 x 2700 m) techniką klasyczną
1. Ivana Prokešová (SK Nové Město nad Metují) - 18.27,5
2. Barbora Kršková (SK Nové Město nad Metují) - 18.40,9
3. Anna Staręga (UKS Rawa Siedlce) - 18.42,3
4. Aleksandra Prekurat (UKS Rawa Siedlce) - 18.42,5
5. Lucie Raucherová (Fenix Ski Team Jeseník) - 18.52,9
6. Kinga Bieszczad (LKS Klimczok Bystra) - 18.57,6
7. Lucie Raucherová (Fenix Ski Team Jeseník) - 19.02,1
8. Hana Hančíková (SK Nové Město nad Metují) - 19.30,0
9. Martyna Nitner (UMKS Marklowice) - 19.31,3
10. Natalia Grzebisz (UMKS Marklowice) - 19.42,3
11. Agata Krężelok (NKS Trójwieś Beskidzka) - 20.34,3
12. Klára Fojtíková (SK Nové Město nad Metují) - 21.13,7
13. Daria Śliwka (KS Wisła Ustronianka) - 21.28,6
14. Katarzyna Pająk (KS Wisła Ustronianka) - 23.02,5


Młodzicy (rocznik 1989-90) - dystans 2,7 km techniką klasyczną
1. Sebastian Gazurek (UKS Gimnazjum Istebna) - 8.11,6
2. Maciej Staręga (UKS Rawa Siedlce) - 8.15,5
3. Tomasz Sikora (UKS Gimnazjum Istebna) - 8.17,9
4. Tomáš Kyncl (SK Nové Město nad Metují) - 8.19,8
5. Vlastimír Smejkal (Fenix Ski Team Jeseník) - 8.20,3
6. Szymon Rybak (UMKS Marklowice) - 8.32,6
7. Jan Lysek (Fenix Ski Team Jeseník) - 8.33,6
8. Robin Sikora (TJ Dolní Lomná) - 8.34,0
9. Jakub Martynek (Ski Mosty) - 8.36,6
10. Krzysztof Stec (LKS Klimczok Bystra) - 8.37,5
11. Tomáš Bobek (SK Nové Město nad Metují) - 8.40,7
12. Dušan Zapalač (Fenix Ski Team Jeseník) - 8.47,5
13. Filip Heczko (TJ TŽ Třinec) - 8.58,9
14. Robert Salach Ronkiewicz (MKS Wodzisław Śl.) - 9.24,4
16. Adam Kaczmarzyk (UKS Gimnazjum Istebna) - 9.25,9
17. Kazimierz Fronczek (MKS Wodzisław Śl.) - 9.35,9
18. Szymon Klimosz (UKS Gimnazjum Istebna) - 9.56,4
19. Robert Jojko (UMKS Marklowice) - 9.58,2
20. Michál Szotkowski (TJ TŽ Třinec) - 10.01,9
21. Kamil Czepczor (UKS Gimnazjum Istebna) - 10.03,0
22. Marcin Wełniak (UMKS Marklowice) - 11.29,0
23. Mateusz Kenig (KS Wisła Ustronianka) - 12.02,0

Młodziczki (rocznik 1989-90) - dystans 2,7 km techniką klasyczną
1. Martina Sikorová (Ski Mosty) - 9.35,7
2. Martina Snonavská (TJ Dolní Lomná) - 9.35,9
3. Eliška Heczková (SK Nové Město nad Metují) - 9.44,0
4. Beata Szymańczak (LKS Klimczok Bystra) - 9.50,5
5. Agata Marek (UMKS Marklowice) - 9.55,5
6. Dorota Kavuloková (TJ TŽ Třinec) - 10.14,5
7. Beata Kavuloková (TJ TŽ Třinec) - 10.30,6
8. Madalena Budniewska (UMKS Marklowice) - 10.40,3
9. Katarzyna Iskra (UKS Rawa Siedlce) - 10.48,9
10. Patrycja Szwed (UKS Rawa Siedlce) - 10.49,6
11. Martina Moslerová (SK Nové Město nad Metují) - 10.58,6
12. Anna Czyż (KS Wisła Ustronianka) - 12.49,6
13. Weronika Podżorska (KS Wisła Ustronianka) - 13.24,1

14. Justyna Mitko (UMKS Marklowice) - 14.25,7

Nadzieje Beskidzkie - dystans 2,2 km techniką klasyczną
1. Mateusz Ligocki (UKS Gimnazjum Istebna) - 7.51,1
2. Paweł Cieślar (KS Wisła Ustronianka) - 7.51,3

3. Jakub Kyrych (TJ Dolní Lomná) - 7.54,6
4. Adam Pařík (TJ TŽ Třinec) - 7.59,6
5. Daniel Teofil (Ski Mosty) - 8.05,0
6. Jakub Vacovský (Ski Mosty) - 8.17,8
7. Marcin Wolny (MKS Istebna / SP-1 Istebna) - 8.23,9
8. Piotr Krajewski (UMKS Marklowice) - 8.36,1
9. Tomasz Kaczarzyk (MKS Istebna / SP-1 Istebna) - 8.37,2
10. Artur Podżorski (KS Wisła Ustronianka) - 8.39,5

11. Przemysław Sitek (UMKS Marklowice) - 8.45,7
12. Jarosław Zwias (KJS Wisła Ustroniaka) - 8.54,0
13. Michał Struck (LKS Klimczok Bystra) - 8.55,5
14. Janusz Pilch (KS Wisła Ustronianka) - 8.59,9
15. Ota Svider (TJ TŽ Třinec) - 9.14,6
16. Adam Wróblewski (Ski Mosty) - 9.17,1
17. Krzysztof Ciasto (ULKS Karlik Przezchlebie) - 9.17,3
18. Marek Pařík (TJ TŽ Třinec) - 9.36,9
19. Jakub Kluz (TJ Dolní Lomná) - 9.41,5
20. Dawid Wacławik (UMKS Marklowice) - 9.51,6
21. Paweł Klisz (LKS Klimczok Bystra) - 9.53,6
22. Rafał Matuszny (KS Wisła Ustronianka) - 9.54,3
23. Patryk Polok (MKS Istebna / SP-1 Istebna) - 10.00,9

24. Michál Lysek (TJ Dolní Lomná) - 10.18,5
25. Jakub Wróblewski (Ski Mosty) - 10.25,9
26. Bolesław Marekwica (MKS Istebna / SP-1 Istebna) - 11.14,9
27. Patryk Sitek (UMKS Marklowice) - 11.20,2
28. Mateusz Dąbkowski (MKS Wodzisław Śl.) - 11.49,1
29. Mateusz Błaton (UMKS Marklowice) - 12.33,8
30. Krystian Pluciński (UMKS Marklowice) - 12.57,1
31. Michál Lysek (TJ Dolní Lomná) - 13.19,8
32. Mateusz Mitko (UMKS Marklowice) - 13.55,2
33. Marek Budniewski (UMKS Marklowice) - 14.47,1
34. Wojciech Cuber (UMKS Marklowice) - 15.04,5

Nadzieje Beskidzkie - dystans 2,2 km techniką klasyczną
1. Katarzyna Kawulok (UKS Gimnazjum Istebna) - 8.18,0
2. Renata Szpyrcová (Ski Mosty) - 8.51,1
3. Magdalena Kluzová (TJ Dolní Lomná) - 9.15,5
4. Magdalena Krypczyk (UMKS Marklowice) - 9.26,5
5. Dominika Hulawy (MKS Istebna / SP-1 Istebna) - 9.47,8
6. Aneta Krok (KS Wisła Ustronianka) - 9.48,4
7. Edyta Klimosz (UKS Gimnazjum Istebna) - 9.56,2

8. Aleksandra Mitko (UMKS Marklowice) - 10.00,2
9. Natalia Kluzová (TJ Dolní Lomná) - 10.14,1
10. Elżbieta Kilian (MKS Istebna / SP-1 Istebna) - 10.18,1
11. Judyta Czepczor (MKS Istebna / SP-1 Istebna) - 10.18,4
12. Anna Małecka (UKS Gimnazjum Istebna) - 10.29,6

13. Aneta Kluzová (TJ Dolní Lomná) - 10.36,5
14. Magdalena Wyleżoł (ULKS Karlik Przezchlebie) - 10.46,8
15. Justyna Jochacy (MKS Istebna / SP-1 Istebna) - 11.13,9
16. Justyna Cieślik (ULKS Karlik Przezchlebie) - 12.40,7
źródło: www.olza.pl
dodał: AK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: