Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Czarny dzień na drogach Śląska Cieszyńskiego

Nie tylko po polskiej stronie Śląska Cieszyńskiego doszło dzisiaj (1.02.2011) do niebezpiecznych wypadków. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło również na drodze pomiędzy Orłową a Karwiną. Ratownicy reanimowali jednego uczestnika wypadku, jednak zmarł on podczas transportu helikopterem do szpitala

Do wypadku doszło na ulicy Ostrawskiej. Jednego z rannych uczestników strażacy musieli wydobyć z wraku samochodu. Przybyli na miejsce ratownicy medyczni natychmiast przystąpili do resuscytacji rannego. Jak informuje czeski "Denik", tuż przed godziną 9:30, 5 minut po jego wezwaniu, na miejsce przybył helikopter „Krzysztof 05” który miał przetransportować ofiarę zdarzenia do specjalistycznego szpitala w Ostravě-Porubě. – Niestety, otrzymaliśmy informację, że pacjent w trakcie transportu śmigłowcem zmarł. Miejsce jest nieprzejezdne (na godz. 10:30 przyp red.) – informuje rzecznik czeskiej Policji Zlatuše Viačková.

Przyczynę wypadku wyjaśni policyjne dochodzenie. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość i śliska nawierzchnia jezdni.


Zobacz też:
- 3 rannych na przejściu
- Wypadek: Kończyce Wielkie

Zobacz na mapie

Pokaż Czarny dzień na drogach na większej mapie

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: