Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cyrk dla WOŚP w Wiśle

Nie tylko wolontariusze w Wiśle będą się dwoić i troić, aby uzbierać dla orkiestry jak najwięcej pieniędzy. W Wiśle podczas XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie zabraknie cyrkowych atrakcji.

8 stycznia XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zapowiada wiślański sztab w tej miejscowości będzie się działo. I na wiślańskim rynku i w sali dawnego kina „Marzenie”.

– Wolontariusze będą kwestować na terenie miasta już od godzinny 9:00 rano. Będzie można ich spotkać w centrum, przy wyciągach narciarskich oraz kościołach   informuje Dorota Jamrozińska z Wiślańskiego Centrum Kultury. Jednak zbieranie pieniędzy na fundację Jerzego Owsiaka to nie wszystko. W Wiśle nie zabraknie też towarzyszących temu atrakcji.    Od godziny 14:00 na Placu Hoffa działania teatralno-cyrkowe w wykonaniu Teatru Wagabunda ze swoim magicznym portem, min. pokazy i warsztaty sztuki cyrkowej m.in. żonglerka, akrobatyka, ewolucje na motocyklu, ale również puszczanie baniek mydlanych, gigantyczna skakanka czy wyścigi na szczudłach. Ponadto zabawy i konkursy – dodaje Jamrozińska.

Nie byłoby orkiestry bez koncertów. W Wiśle wystąpi aż 6 zespołów. Od godz. 15.00 wiślański sztab zaprasza do Kina Marzenie zagrają KGB – Kabaretowa Grupa Biesiadna, Papik/Deus, Brokenreed, Markolm Band, Antyrama, Negation.

Nie zabraknie też w tej miejscowości „Światełka do nieba”. Punktualnie o 20.00 na Placu B. Hoffa zapłonie Wielkie Wiślańskie Serce. 

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: