Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cudzoziemcy zatrzymani

W miniony weekend funkcjonariusze Śląsko - Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej 9 cudzoziemców naruszających przepisy i 3 Polaków poszukiwanych listami gończymi

Cudzoziemcy naruszyli obowiązujące w naszym kraju przepisy, natomiast obywatele Polski byli poszukiwani listami gończymi.
 - W ramach kontroli przeprowadzonych w Cieszynie, Przysieczy, Mysłowicach – Brzęczkowicach oraz Pyrzowicach ujawniono czworo Ukraińców, z których jeden nie miał ważnej wizy, a pozostali wykorzystywali posiadane dokumenty pobytowe niezgodnie z przeznaczeniem. – informuje  kpt. SG Katarzyna Walczak Rzecznik Prasowy Komendanta Śląsko-Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej. Wszyscy zatrzymani zostali zobligowani do opuszczenia Polski.

Ponadto na lotniskach w Krakowie – Balicach i Katowicach – Pyrzowicach zatrzymano trzech Polaków, którzy poszukiwani byli listami gończymi. Za jednym z nich wydano cztery listy gończe m.in. za kradzież i kradzież z włamaniem. Poszukiwani mężczyźni zostali przekazani do aresztów śledczych.

(red)

 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: