Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Coraz mniej w portfelach

Kierowcy z niepokojem ciągle patrzą na coraz wyższe ceny paliwa. Rosnące koszty transportu windują kolejne ceny - a podwyżek nikt nie lubi. Wzrost cen których towarów był najbardziej uciążliwy w ciągu ostatniego roku - o to zapytaliśmy Was w naszej ostatniej sondzie.

Ostatnie pytanie w naszej sondzie brzmiało - Wzrosty cen, których produktów i usług uważasz za najbardziej dotkliwe w ciągu ostatniego roku?. Użytkownicy naszego serwisu najczęściej zaznaczali dwie odpowiedzi: Benzyny – ta odpowiedź uzyskała 593 głosy, oraz żywności, na którą z kolei oddano  470  głosów. Na kolejnych miejscach znalazły się ceny Ogrzewania - głosów: 55 oraz prądu głosów: 51. Najmniej respondentów wskazało na ceny papierosów – 30 głosów, oraz biletów komunikacji publicznej- głosów: 12. 

Obserwując ceny na stacjach benzynowych, nie zapowiada się na to, by w najbliższym czasie czekała nas obniżka cen. Już teraz specjaliśćci spekulują, że litr paliwa będzie wkrótce kosztował 6zł...

Tym razem zapraszamy do głosowania w sondzie w której zadajemy pytanie -  Ile pieniędzy w tym roku wydałeś na wakacje? Kliknij i zagłosuj!

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: