Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

COK - Dom Narodowy na ferie

Na ten czas uczniowie czekali od wielu tygodni, nareszcie czas wielkiej laby. Dwa tygodnie pełne beztroski, bez sprawdzianów i szkolnych zajęć. Jednak co tu robić przez ten czas? Portal OX.PL przygotował małą ściągę dla dzieci i rodziców.
W Cieszynie z pomocą dla rodziców, których dzieci cierpią na nudę w czasie ferii przychodzi Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy”. Tu prawie codziennie można uczestniczyć w zajęciach. 
 
1 lutego w godzinach 11.00-13.00 – „Roztańczone ferie” warsztaty streeat dance, danceholl – prowadzone Centrum Tańca i Ruchu IMPULSO. Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży w wieku 12-18 lat.
 
2 lutego o godz. 10.00 Dom Narodowy zaprasza na „ZIMOWE PEJZAŻE” czyli warsztaty malowania na szkle. Kolejnego dnia o tej samej porze można wziąć udział w  „PAPIEROWYM KRÓLESTWIE” czyli  teatrze cieni. 6 lutego o godz. 16.00 cieszyński ośrodek kultury zaprasza na szkółkę szachową dla najmłodszych, a 6-7 lutego o godz. 11.00 będzie można spróbować swoich sił w ceramice w ramach warsztatów BAŁWANKOWE DZWONECZKI.
 
8 lutego znów będzie tanecznie w godzinach 10.00-11.00 Centrum Tańca i Ruchu IMPULSO zaprasza dzieci w wieku 7-10 lat na warsztaty new style kids w ramach  ROZTAŃCZONYCH FERII. Dzień później ponownie można spróbować swoich manualnych sił w ramach warsztatów – MAKARONOWE OZDBY, początek o godz. 9.00.
 
W ostatni dzień ferii w Cieszyńskim Ośrodku Kultury będzie można nauczyć się robienia karmnika dla ptaków początek zajęć ZIMOWA STOŁÓWKA, 10 lutego o godz. 10.00.
 
KOD
 
 
źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: