Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Co zmieniła pandemia? Ankieta dla mieszkańców terenów przygranicznych

Chociaż w piątek (23.10.2020) informowaliśmy, że Republika Czeska aktualnie nie zamierza ponownie zamykać granic, mieszkańcy regionu przygranicznego wciąż muszą liczyć się z różnego rodzaju utrudnieniami. O to, w jaki sposób pandemia wpłynęła na nasze życie i jak sobie z nią radzimy pyta Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej Euroregion Śląsk Cieszyński.

Aby rozwiązać problem, należy go najpierw zbadać i zrozumieć. Dlatego właśnie Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej Euroregion Śląsk Cieszyński stara się dowiedzieć, jakie aspekty życia mieszkańców pogranicza na pandemii ucierpiały najbardziej oraz jakie są nasze największe obawy - Badamy skutki epidemii na pograniczu. Pandemia trwa i musimy z nią żyć i pracować. Nie wiemy, co przyniesie przyszłość, ale próbujemy się do niej możliwie dobrze przygotować. Działamy! Dlatego bardzo proszę o wzięcie udziału w badaniu ankietowym, realizowanym przez Euroregion Śląsk Cieszyński, dotyczącym wpływu zamknięcia granicy polsko-czeskiej na różne aspekty życia społeczno-gospodarczego na skutek pandemii COVID-19 – wyjaśnia Bogdan Kasperek dyrektor Biura Stowarzyszenia Rozwoju i Współpracy Regionalnej Euroregion Śląsk Cieszyński - Těšínské Slezsko.

Ankieta przygotowana jest w dwóch wersjach językowych: polskiej i czeskiej. Jej wypełnienie zajmie nam kilka minut. Na podstawie wyników mają zostać opracowane scenariusze działania – mające pomów w jakiś sposób zażegnać kryzys lub zminimalizować jego skutki.

 

JŚ/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-10-25 12:37:24
Władek na skuterze: Czemu nie ma pytania !!czy cieszysz sie ze czechow nie bylo w sklepach ze mozna bylo normalnie zaparkowac i ze towar nie byl wykupiony
2020-10-25 13:58:16
krzysztof.mm: czemu nie ma pytania "czy cieszyłeś się kiedy 'Władek na skuterze' milczał"?
2020-10-25 17:28:02
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Z pewnością Czesi cieszą się że nie mają takiego zawistnika krzysztof.mm+kilkanaście wcieleń u siebie
2020-10-25 22:45:23
politykier: Gorzej, nienawistnicy pokroju krzy-sio+ uważają się za "mentalnych Czechów z polskim paszportem", co nasz lokalny koryfeusz chóru nienawistników niejednokrotnie nam już zasugerował. Na razie, Praga odżegnuje się od tego rodzaju "nabytków".
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: