Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Co się stało z Anią Jałowiczor?

Tą sprawą żył cały Śląsk Cieszyński. 10-letnia Ania 24 stycznia 1995 roku nie wróciła do domu po szkolnej dyskotece w Szkole Podstawowej w Simoradzu. Była pod opieką babci, bo rodzice wyjechali „za chlebem” za granicę. Teraz sprawę przejęli policjanci z tzw. Archiwum X. Czy uda się rozwikłać zagadkę jej zaginięcia sprzed tak wielu lat...?

 - Obudziły mnie światła wozów policyjnych i strażackich. Musiało być już po 22.00. (...) Pamiętam jak wychodziła z domu prosiła by ciocia zacerowała jej getry – wspomina brat Ani Jałowiczor, Dominik Jałowiczor.
O sprawie znów zrobiło się głośno. Niedawno miał premierę reportaż w TVN 24, sprawą zajęli się także popularni Tropiciele Zbrodni.

W sprawie ujawniono fakty ustalone w 1995r. Wspomniano o jasnym samochodzie, którym jeździło w Simoradzu dwóch poszukiwanych mężczyzn, opowiedziano historię dziewczynki... W reportażu TVN 24 dowiemy się o tym, że policjanci tuż po zaginięciu Ani odnaleźli ciało kobiety. Czy ma to związek ze sprawą?

Tego dnia dziewczynka nerwowo patrzyła na zegarek podczas dyskoteki, być może ktoś w jej bliskim otoczeniu stoi za sprawą? O to pyta brat Dominik i policjanci z Archiwum X.

Poniżej reportaż Tropicieli Zbrodni, reportaż TVN 24 znajduje się na platformie TVN24GO.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: