Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Co się dzieje w Wydziale komunikacji w Cieszynie?

Dziś rozpoczęły się prace serwisowe, które potrwają do wtorku, 10 sierpnia 2021. Dotyczą one systemu internetowej rezerwacji terminów przeznaczonej dla Klientów Wydziału Komunikacji.

- Uważnie wsłuchujemy się w głosy mieszkańców, dlatego wprowadzamy kolejne zmiany, których najważniejszym celem jest podniesienie jakości obsługi. Co warte podkreślenia - kilka miesięcy temu przeorganizowaliśmy pracę informacji Wydziału Komunikacji, w taki sposób, że zatrudniliśmy dodatkową osobę, której głównym zadaniem jest odbieranie telefonów od naszych Klientów. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma już większego problemu z dodzwonieniem się do nas – informuje Sylwia Pieczonka pełniąca funkcję Rzeczniczki Starosty Cieszyńskiego, jednocześnie przepraszając za zaistniałe utrudnienia.

- O zakończeniu prac serwisowych poinformujemy osobnym komunikatem - dodaje Pieczonka.

Red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

11
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-08-05 19:42:54
: Nie wiem co się dzieje w Wydziale Komunikacji w Cieszynie, ale jeżeli pojawia się co najmniej jeden artykuł w tygodniu na temat tego wydziału, to znaczy że nic dobrego.
2021-08-05 19:44:36
święty_Patryk: to co się dzieje w cieszyńskim wydziale komunikacji to jeden wielki cyrk, pisano o tym tutaj już wiele razy, ale kierownika wydziału Dariusza Tessara ani starosty Mieczysława Szczurka najwyraźniej nic nie rusza - system rezerwacji terminów oficjalnie i bez najmniejszej żenady opanowany przez "p o ś r e d n i k ó w", Kowalski może liczyć jedynie na telefoniczną rezerwację najwcześniej za dwa tygodnie, w wyjątkowych wypadkach przez telefon można się załapać na wcześniejszy termin - pośrednicy o północy każdego dnia hurtem blokują kolejny wstawiany do internetowego kalendarza dzień, pracownicy starostwa o tym doskonale wiedzą i udają, że to jest ok, i że tak jest najlepiej dla podatników dzięki którym mają prace i pensje - otóż nie, panie Tessar i panie Sczurek, to jest skandal, bajzel, za ciężkie pieniądze z naszych podatków fundujecie nam wszystkim nerwówkę i niepotrzebne czekanie, was przerasta zadanie zorganizowania pracy tego wydziału w sposób rozumny i efektywny - gdyby nie to, że najpewniej jak klasyczne chore owoce polityki i biurokracji macie przerost ego i aroganckiej pewności siebie nad przyzwoitością i szacunkiem dla innych powinniście przeprosić za ten odwieczny bajzel i podać się do dymisji
2021-08-06 10:50:37
doler: Popatrzmy.... cenzura na OX i usuwanie komentarzy .... jakżeby tu źle pisać o Starostwie. Wiec przypomnijmy... WK nie działa z powodu blokowania go przez pośredników, którzy wchodzą bez kolejek i jednym rzutem na lade dają 5-10-15 tablic do rejestracji. Co za tym idzie, Starostwo Powiatowe w Cieszynie ZMUSZA tym samym obywateli, którzy ich utrzymują i płacą im pensję do korzystania z pośredników. Więc rozwiązanie jest proste, zrównane praw do wszystkich. Czyli pośrednik pobiera numerek 1 szt jak każdy Kowalski. I czeka jak każdy inny. Chyba że Starostwo będzie rekompensowało obywatelom powiatu wizytę i załatwienia sprawy u Pośrednika... Jakiś układ musi być.... czy taki czy drugi... Z całym szacunkiem, ale osoby z porażeniem mózgowym lepiej by zarządzały tym wydziałem.
2021-08-06 11:15:32
Fikmik: Nic takiego nie napisałem w komentarzu, a i tak został usunięty. Komuna i cenzura. Wstyd dla ox.
2021-08-06 11:17:56
Szantrapa: Ale PISiory pozamiatały, hahaha Prawda w oczy kole.
2021-08-06 11:24:16
Edi: Prawdziwa cnota krytyk się nie boi...
2021-08-06 11:41:12
KlawiszF13: Widzę że OX należy do tych stron gdzie trzeba pisać same superlatyw bo usuwają wiadomości. Dno i piec metrów mułu. Komuna.
2021-08-06 13:19:28
M53: Przestańcie narzekać na pośredników. Gdyby w wydziale podeszli do tego normalnie, to otworzyliby osobne okienko dla nich tak, jak to zrobiono w Bielsku. Dzięki pośrednikom nie ma dodatkowych tłumów w budynku. Czy myślicie, że Ci ludzie, którzy załatwiają sprawy przez pośredników nie istnieją? Duchy to są? Nie, to są te same sprawy, które musieliby załatwić osobiście i kolejka byłaby o wiele dłuższa. A tak jeden pośrednik bierze kilka spraw i załatwia je hurtem. Owszem wydłuża się czas, ale tyle samo czasu zajęliby ludzie, którzy musieliby przyjść osobiście. No i ci ludzie "blokowaliby" dodatkowo linię telefoniczną. A już kuriozalne jest tłumaczenie kierownika, który nie otworzy dodatkowego okienka dla pośredników, bo "ci ludzie na tym zarabiają". Przepraszam bardzo- mają zarejestrowaną działalność, płacą podatki, dlaczego nie mogliby w ten sposób zarabiać? Ułatwiając życie innym? Czy pan kierownik traci coś ze swojej pensji na tej działalności? Bezinteresowna zawiść i utrudnianie życia wszystkim petentom, na zasadzie NIE, bo NIE.
2021-08-06 16:43:56
Vito: Ja akurat wolę korzystać z usług pośrednika, niż tracić dzień na wypisywanie papierów i czekanie w kolejce. Rejestracja samochodu powinna trwać 15min, a trwa godzinę, a czasem i lepiej. Niestety ale urzędy komunikacji i urzędy pracy zatrzymały się w głębokim PRLu.
2021-08-06 17:20:01
Justyna123456: Jawna kpina z ludzi, brak terminów na najbliższe 2 tygodnie w rejestracji on-line, na miejscu nie zawsze można odsiedzieć swoje i dostać się do okienka. Chciałabym zobaczyć statystyki ilu osobom dziennie udaje się załatwić swoje sprawy. Nie każdy ma chęć i pieniądze żeby dodatkowo opłacać pośredników. Co prawda osoby przy okienkach były w porządku pomocne i miłe, ale ten kto odpowiada za organizacje to jakiś „geniusz”
2021-08-06 21:02:35
Donek: Komu zależało na tym żeby ten Wydział Komunikacji przenieść ku granicy. Na Bobreckiej nic takiego nie było każdy przyjechał posiedział w kolejce zarejestrował samochód i odjechał. Nie spotkałem tam pośredników. Było to dobre miejsce dla wszystkich. Tyle było starostów i jakoś nikomu z nich nie przyszło do głowy żeby przenieść Wydział Komunikacji. Jaki interes miał ten starosta w tym żeby ten Wydział Komunikacji przenieś w miejsce niedogodne dla interesantów. Nie wiem czy jest prawdą że Starostwo płaci za to miejsce czynsz. Teraz piszą że co chwila internet nie działa że nie idzie się dodzwonić że nie można samochodu zarejestrować że pośrednicy są priorytetem. Ja zadam jeszcze jedno pytanie czy takie przedsięwzięcia robi sam starosta przecież są radni powiatowi i co oni na to. To są radni bezradni czy też jedną ręką razem z starostą robią taki bałagan i utrudniają życie mieszkańcom za ich podatki a diety radni dostają z naszych podatków i to nie małe.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: