Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Co robi słoń na torach?

Co robi słoń na torach? Zobacz wycieczkę po cieszyńskich dworcach z Konduktorem Przemkiem.

Dlaczego Konduktor Przemek darzy sentymentem jedną ze ścian dworca kolejowego w Cieszynie? Czym był kiedyś polski dworzec cieszyński kolejowy? Ile kosztuje całodobowy bilet kolejowy „EuroSillesia 24”, dzięki któremu można poznać Kraj Śląskomorawski i nie tylko? Dlaczego peron 1. W Czeskim Cieszynie jest ciekawy? I czemu na torach w Czeskim Cieszynie stoi słoń? – odpowiedzi na te i inne pytania poznacie w pierwszym odcinku youtubowego spotkania z Konduktorem Przemkiem, czyli Przemysławem Brychem, olsztyniakiem z urodzenia, cieszyniakiem z wyboru, który swoje życie związał ze Śląskiem Cieszyńskim.

Brych jest inżynierem transportu i od 10 lat pracuje w branży kolejowej. Swoją pasją do kolei dzieli się na facebookowym profilu "Konduktor Przemek", który ma już 10.000 obserwujących. Teraz otworzył zupełnie nowy kanał wideo na YouTube, który można znaleźć TUTAJ.

red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-11-15 17:57:04
tatnikno: Jak ktoś korzystał z państwowego przewoźnika České dráhy to się w cyrku nie śmieje. Wystawienie pasażerów na jakimś wiejskim dworcu bo pociąg nie pojedzie dalej? Nie ma problemu! Odwołanie kursu, opóźnienia? A jakże! Za to w RegioJet nigdy nie było problemów. Innymi nie jeździłem.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: