Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Co na deskach po przerwie?

Deski Sceny Polskiej we wrześniu ożyją znów po przerwie wakacyjnej. We wrześniu zobaczymy m.in. komedię Michała Bałuckiego ''Grube ryby'', a na Wzgórzu Zamkowym ''Makbeta'' i ''Ondraszka''.

Ubiegły sezon był dla Sceny Polskiej bardzo udany – spektakle sceny polskiej zobaczyło ponad 30 tysięcy widzów [Pisaliśmy: Ponad 30 tysięcy widzów ]. W nowym sezonie również ma być różnorodnie i ciekawie.

Już we wrześniu Scena Polska zaprasza do Teatru Cieszyńskiego w Cz. Cieszynie na pierwszy spektakl po wakacyjnej przerwie – już w najbliższą niedzielę, 6 września o godz. 17.30 – na deskach Sceny Polskiej doskonała komedia Michała Bałuckiego „Grube ryby” w reżyserii Adama Sroki, która premierę miała pod koniec ubiegłego sezonu [spektakl opisywaliśmy: Baw się z Grubymi rybami!  ].

To nie jedyny spektakl w wykonaniu aktorów Sceny polskiej, jaki będziemy mogli zobaczyć we wrześniu – na Wzgórzu Zamkowym w Cieszynie dwa cieszące się niezmiennie od lat dużym powodzeniem publiczności spektakle plenerowe:
piątek 11 września godz. 19.30 – Makbet
piątek 25 września godz. 19.00 – Ondraszek

- Serdecznie zapraszamy! Bilety można zamawiać: scenapolska@tdivadlo.cz, tel. + 420 558 731 141 – informuje Joanna Wania, kierownik literacki Sceny Polskiej Teatru w Czeskim Cieszynie.

red.

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: