Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Co cieszy w Cieszynie

Co myślisz o Cieszynie? Co chciałbyś w nim zmienić? Co jest w nim niepowtarzalnego i najcenniejszego? Co Cieszyn może zaoferować turystom i odwiedzającym?

Każdy Cieszynianin może uczestniczyć w promocji swojego miasta, właśnie rozpoczyna się realizacja „Programu promocji markowych produktów turystycznych Cieszyna”. Projekt zakłada serię konsultacji społecznych z mieszkańcami, podczas których uczestnicy spotkania będą dyskutować nad kierunkami promocji miasta.

Realizacja projektu ma doprowadzić do stworzenia systemu komunikacji i promocji atrakcji turystycznych.Sam program ma za zadanie określić te atuty Cieszyna, które najbardziej odpowiadają oczekiwaniom grupy docelowej – czyli potencjalnych turystów.  

- Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby się podzielić swoimi przemyśleniami na temat tego, co warto promować w Cieszynie i w jaki sposób należy to robić. Spotkanie będzie miało charakter konsultacji społecznych. Taka burza mózgów może być bardzo cenna – podkreśla Bogdan Ficek burmistrz Cieszyna.

Spotkanie w ramach pierwszych konsultacji społecznych odbędzie się już 6 października (środa) w sali sesyjnej Ratusza o godzinie 17.00. W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele Rady Miejskiej i Urzędu Miasta, reprezentanci organizacji, instytucji, biznesu, świata nauki i kultury, oraz media lokalne.

- Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu i dyskusji. Będzie to doskonała okazja do przedstawienia swojej opinii, wniosków i uwag – zachęca burmistrz.


BSK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: