Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyński książe znowu wygrał

Pochodzący z Cieszyna Jan Błachowicz po raz kolejny udowodnił, że jest mistrzem MMA. Podczas sobotniej Gali Konfrontacji Sztuk Walki pokonał na punkty Chorwata Gorana Reljicia.

22 Gala KSW została zorganizowana na warszawskim Torwarze. W pierwszej walce wieczoru mogliśmy zobaczyć Pawła Nastulę, który bardzo szybko poradził sobie z Amerykaninem Kevinem Asplundem. Walka Błachowicza była drugą, najważniejszą walką wieczoru, ponieważ cieszynianin bronił w niej pasa Międzynarodowego Mistrza Federacji KSW.


Chorwat, mimo iż dobrze przygotowany, nie poradził sobie z miażdżącymi ciosami Jana Błachowicza, a po otrzymaniu kopnięcia na głowę widocznie zaczął tracić siły. Mimo kilku niebezpiecznych momentów, nie był w stanie zagrozić Cieszyńskiemu Księciu (jak nazywają Błachowicza media).


Jeszcze przed walką Jan Błachowicz obiecywał, że będzie do niej przygotowany na 100 procent. W trakcie walki okazało się, że dotrzymał słowa - świetna i efektowna walka w stójce oraz bardzo dobra w parterze zapewniła mu zwycięstwo. Chociaż nie udało się cieszynianinowi zakończyć starcia przed czasem, kibice nie mogą być zawiedzeni, ponieważ mogli podziwiać pokaz MMA na prawdziwie światowym poziomie. W ten sposób do kolekcji zwycięstw Jana Błachowicza, który tradycyjnie pojawił się w ringu przy akompaniamencie utworu "Tam skąd pochodzę" zespołu Radogost, dołączyło kolejne!

Głos Ludu - Gazeta Polaków w Republice Czeskiej

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: