Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyńska młodzież na planie teledysku w Teatrze... w Bielsku

Kto nie lubi marzyć, snuć wizji przyszłości, realizować własne pasje i pomysły? Optymistyczna piosenka i zgodny duet artystów to najlepszy sposób na realizacje swoich marzeń. Artyści będą nagrywali teledysk do piosenki "Masz w sobie wiarę", zaprosili do współpracy również zdolną, cieszyńską młodzież.

Duet Edyty Golec i Sebastiana Chmiela w piosence „Masz w sobie wiarę” opowiada o ogromnej sile i determinacji w dążeniu do spełnienia marzeń. Sami artyści, absolwenci bielskiej szkoły muzycznej, koledzy z klasy, doskonale wiedzą jak przejść przez tę niełatwą drogę. Dlatego do nagrania piosenki i teledysku, zaprosili młodych adeptów sztuki także z Cieszyna, uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych oraz tancerzy z różnych stron Polski.

Jak mówi Sebastian – to wielka radość współpracować z rozpoczynającymi artystyczną drogę muzykami i tancerzami, tworzyć wspólny projekt, dzielić się własnym doświadczeniem, ale również przeżywać wspólną przygodę, jaką jest nagranie muzyki i teledysku. - Osobiście chciałabym, aby ta piosenka towarzyszyła młodym artystom w chwilach zwątpienia i niepewności, zwłaszcza w tym niełatwym czasie dla wszystkich - dodaje Edyta.

2 i 3 maja odbędzie się realizacja teledysku w niezwykłym miejscu - w Teatrze w Bielsku Białej. Bielska scena stanie się tłem do nagrania obrazu do piosenki pod tytułem ”Masz w sobie wiarę”. Premiera teledysku planowana jest na koniec maja.

Edyta Golec - altowiolistka, wokalistka, kompozytorka, członkini zespołu Golec uOrkiestra. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach. Niepoprawna, wiecznie uśmiechnięta optymistka. Twierdzi, że sercem, życzliwością i poczuciem humoru można zdziałać bardzo wiele. Mocno zmotywowana w kultywowaniu tradycji góralskiej i przekazywaniu jej kolejnym pokoleniom. Dlatego swoimi działaniami wspiera Fundację Braci Golec i inne organizacje kulturalne. Prywatnie żona jednego z liderów Golec uOrkiestry - Łukasza, z którym wspólnie wychowuje trójkę dzieci.

Sebastian Chmiel - muzyk, wokalista, pedagog, reżyser, ma za sobą liczne talent show. Pojawił się między innymi w "Szansie na sukces", "X-factorze" i "Drodze do gwiazd". Od wielu lat wraz z grupą profesjonalnych trenerów tańca i śpiewu, tworzy musicale. Dyrektor i reżyser “Teatru na dłoni”.

„Masz w sobie wiarę” (Breaking Free)
High school musical
muzyka i słowa – Jamie Houston
polski tekst – Piotr Bukartyk
wykonawcy – Edyta Golec, Sebastian Chmiel, orkiestra symfoniczna Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku – Białej
aranżacja – Mateusz Walach
miks i mastering – Tomasz Madzia

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: